Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek hogy csoda...

Reménykedhetek hogy csoda történt hosszú reménytelen évek után?

Figyelt kérdés
22ik napom van.Néha mert nem folyamatosan érzem a melleimet nehéznek és enyhe belenyilalásokat.A hasam mintha izomlázas lenne és mikor huzamosabb ideig állok, mivel a melóm ilyen befeszül, bekeményedik.Nyúzott vagyok.És a múlt héten a tornán a hasas gépen(felüléseket kell csinálni) nem ment.Képtelen voltam végig csinálni folyamatosan.Pedig én aztán egyhuzamban nyomtam a dolgot.Most meg egyszerűen fájt és nem volt jó a hasamnak.Este kicsit szúrkált is a hasam.De félek tesztelni.
2011. szept. 11. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva már nyugodtan tesztelhetsz :)reménykedni mindig lehet és szabad is :D hány naposak általában a ciklusaid?
2011. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ált 30-35 sajna pcos vagyok
2011. szept. 11. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj tesztet,a reggeli első vizeletből kb. 1 hét múlva és akkor majd meglátod...én drukkolok neked :) ird meg,hogy mi volt!
2011. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező megkérdezhetem hány éve próbálkoztok?

És voltatok esetleg kivizsgáláson? Az évek telnek és nem halogatnám a helyedben vizsgálatokat.

Mi 5 éve nem védekezünk most lombikozunk.

Szívből kívánom ,hogy minél előbb kismama légy!

E.

2011. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4ik évet kezdjük.Minden kivizsgáláson túl vagyunk onnan tudom h pcos vagyok.Metformint szedek és keményen diétázok.
2011. szept. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!