Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 10-én volt peteérésem,...

Április 10-én volt peteérésem,28. -ára nem várom. Mikor csinálhatok mielőbb tesztet? Kimutathatja már menstruáció előtt is ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a 28-át.
2009. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a nem várt napjáig minimum várj!Nekem most hónapban szép trifázisos görbém volt!Aztán a nem várt napján leesett a hőm és megjött!Ha nem akarsz csalódni, akkor várj míg nem jön meg!
2009. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem is meg kellene várnom a 28-át de olyan türelmetlen vagyok. az első babámnál mikor abba hagytam a fogamzásgátló gyógyszert rá fél évre összejött. Most meg mióta megszültem nem használok semmit (gyógyszer, gumi) és nem jön össze már fél éve próbálkozunk.
2009. ápr. 22. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vok!Szerintem várd meg mindenképp amíg nem jön meg!Ne csalódj!Az nagyon rossz!De sajna ezt már te is tudod!Drukkolok!
2009. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 26-ra nem várom, ma teszteltem negatívat. Hasszúrkáim vannak,tegnap este, erősen szédültem.Fehér folyás. Könnyű mondani,hiszen én sem fogadom meg, de majd ha nem jön meg,akkor tesztelj!Sok sikert!
2009. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is megvarnam a 28-dikat de ha nagyon turelmetlen vagy akkor a pe-tol szamolj 14 napot (ami a te esetedben 24-dike) mert kb ennyi kell amig kimutathato lesz a vizeletben a hcg. 10 napot szoktak szamolni a beagyazodasnak es onnan meg 4 nap az elegendo hcg termelodesnek. Ha negativ lesz akkor sincs veszve semmi mert lehet nem pont 10-en repedt meg a tuszod igy eltolodik a megtermekenyules is.
2009. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!