Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok éve probálkozók! Mire...

Sok éve probálkozók! Mire gondoltok már ilyenkor? Nektek is megfordul a fejetekben hogy ugyan mennyit kell még szenvedni ezért a gyerekért

Figyelt kérdés
én már sokszor úgyérzem nembírom tovább!!!Aztsem tudom hová menjek mit csináljak hová forduljak aki tud segiteni!Előződokim egy bunkó aki hülyeségekkel tömött. mostmár ideje lenne kideriteni mi is a bajom és arra kezelni mert nincs peteérésem .
2009. ápr. 22. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne add fel!!!!

Mi 7 éve probálkozunk, volt 5 elhalt terhességem. Tavaly derült ki egy egyszerű vérvételből, hogy az egyik hormonom nem jól működik. Már a 3. nőgyógyásznál tartok, felkerestünk két genetikust is. Végül Czeizer Endrénél derült ki ez a hormon probléma.

Ha nincs peteérésed azon lehet segiteni gyógyszerrel.

Keress fel egy meddőségi központot.

Amikor már nem tudtam bizni az orvosokban akkor a természetgyógyászat felé fordultam. Most is talpmasszázsra járok, ez sokaknak segitett.

Sok erőt és egészséget kivánok és a végén meglátod meglesz a kitartás eredménye!!!!

2009. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem a kérdésre válaszolok, az első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy jutottatok el Czeizelhez, mennyi a várakozási idő? Ő személyesen foglalkozott veletek? Sok olyat olvastam, hogy csak az időt húzza, nem is vizsgál ki. Genetikai vizsgálatokat végzett? Köszi előre is. Kedves kérdező, Neked kitartást, türelmet, és lagfőbbként mihamarabbi kisbabát!
2009. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 8éve próbálkozunk!10évvel ezelőtt volt 2nagy vetélésem!Most 2hónapos babás voltam,mikor elhalt a picim!Egy hete műtöttek.Sokszor én is úgy vagyok vele,hogy feladom,aztán jön egy lökés,és megint erősnek érzem magam hozzá!A hadak útját,már én is végig jártam,és én is már a harmadik orvosnál vagyok!Nekem sincs peteérésem,így gyógyszert kellett szedjek,Clostilbegytet.Ezt igaz csak szeptemberben kezdtem el szedni,és így sikerült a baba,de valami baj lehet,mert elhalt.Most a harmadik dokinál vagyok,ő egy genetikai vizsgálatot akar csinálni!Már én se tudom mire számíthatók!Keress valami normális dokit,nem tudom merre laksz,én most a Sote I.en A Dr.Demeter Attilával beszéltem!Sok jót hallottam róla!Te se add fel,nem szabad!Én is addig megyek,míg valami nem történik!

Kitartás!

2009. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második hozzászóló, irtam privit.
2009. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!igen,keress egy másik orvost,aki elküld először is vérvételre,hogy megnézze,minden hormonod jól működik-e.Innen lehet majd továbblépni!
2009. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!