Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vetélése után művi befejez...

Aki vetélése után művi befejezése volt, nem fél attól, hogy esetleg nem tud majd többet teherbe esni? Én több mint 1 éve próbálkozok, eddig sikertelenül.

Figyelt kérdés
Attól félek,elcsesztek valamit és többet nem lehet babám. :(
2011. júl. 15. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem féltem ettől. Lett utána babánk...Ráadásul már nem is voltam olyan fiatal (34 évesen). Lesz Nektek is!!! :) Nem szokták azt azért elcseszni... :)
2011. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ne mondj ilyet! Nekem is volt művi befejezés - vetélés nélküli elhalás után - ,de én reménykedem! Sok olyanról hallottam, hogy akinek vetélése volt a 3.-4. hónapban már újra terhes volt. Nekünk ez a 3. hónap, hogy próbálkozunk, most várom, hogy ne jöjjön meg! Az tény, hogy most máshogy jön meg, mint mielőtt műtöttek...
2011. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szokták elcseszni, az enyémet mégis elcseszték. Egy 10 perces rutinműtétből lett egy nagy hasi műtétem. Rá 4 hónapra újra terhes lettem, és nehéz terhesség után ugyan, de egészséges kislányom született.
2011. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentjére: honnan jöttél rá, hogy elcseszték a műtétet? Próbálkoztatok évekig sikertelenül, vagy valami másból?
2011. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ár több,mint egy éve próbálkozunk,hiába. Én azóta mensi előtt barnázni szoktam.
2011. júl. 15. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 vetélésem,3 missed ab-om és van 3 gyerköcöm is.Legutóbb februárban volt egy 12 hetes terhességem amit elveszitettem,márciusban védekeztünk mert áprilisban volt egy műtétem,májustól már nem védekeztünk és most már 7 hetes terhes vagyok megint.Ne félj sikerülni fog csak ne add föl!
2011. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
14.29-es vagyok, ha engem kérdeztél Kedves Válaszoló: nem kellett külön rájönni semmire, mert nem később derült ki. Az orvos kilyukasztotta a méhemet, és azért kellett felnyitni, hogy a méhemet összevarrja. Én csak az ébredés után tudtam meg.
2011. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen 14:29-es a választ, igen téged kérdzetelek. Akkor megnyugodtam, mert azt hittem jóval később derült csak ki. Ha baj lett volna az én műtétemnél, akkor bizonyára tudtam volna róla rögtön!

Mégegyszer köszönöm, hogy ezt megírtad!

2011. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha gond lép fel a műtét során azt azonnal észre veszik. Szerintem nincs semmi gond, csak még nem készült fel a szervezeted egy újabb terhességre.
2011. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam a műtét után, vettem rá barátcserje kapszulát, és a következő vérzésem már rendes volt. A következő pedig már meg sem jött. :)
2011. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!