Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációval kapcsolatban...

Inszeminációval kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menzim.holnapután kell mennem hormonvérvételre,aminek az eredménye 2 hét múlva lesz meg.akkor ebben a hónapban már nem csinálják meg az inszemet?vagy ha tablettákat fogok kapni peteérésre azt a ciklus bármelyik napján lehet?vagy most megint fog kelleni várnom egy hónapot?
2011. szept. 11. 21:47
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha még csak a kivizsgálásnál tartasz, akkor valószínűleg várnod kell.

De mikor kell menned a dokihoz?

És miért csak két hét múlva lesz eredmény?

Nekem kb egy nap alatt megvolt.

Inszemhez általában clostit szoktak adni, azt ciklus 3.-ik napjától kell szedni 5 napon át.

Ha még nem mondott neked a doki semmit, akkor valószínűleg csúszol egy hónapot.

2011. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Annyit mondott a dokinő hogy 2hetire lesz meg az eredmény,akkor kapok köv. termint.én sem értem hogy miért ilyen sokára.amúgy ez meddőségi centrum.hát akkor valószinü még 1hónap várakozás :( pedig már úgy rákészültem hogy ebben a hónapban lesz.na mindegy.amúgy spontán peteérésnél nem csinálnak inszemet?köszi válaszod!
2011. szept. 12. 19:19
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, akinek csináltak, de nem sikerült.

Persze clostival sincs garancia a sikerre. :-(

21-ik napi vérvételed nem is lesz?

2011. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! eppen ma voltam vérvételen de ott más doki volt, tole nem kérdeztem rá. Majd két hét mulva kapok megint termint, aztán ott gondolom mindent elmondanak. Háát nagyon bizom benne hogy igy végre sikerul 2 év után
2011. szept. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!