Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miskolcon van nőgyógyász aki...

Miskolcon van nőgyógyász aki nagyon segítőkész pénz nélkül is?

Figyelt kérdés

Nem magánrendelést keresek, arra nincs pénzünk.


Olyan dokit keresek aki segít kideríteni, miért nem jön össze a baba.

Pócsi, Fenesi, Kocsis, Gafar kilőve.


2011. szept. 12. 09:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Steffihez is jártam pár évig, ő normális volt, de kissé felületesnek tűnt ő is ( egy gyulladásom hosszú hónapokig elhúzódott anno, mert nem tulajdonított neki nagy jelentőséget).
2011. szept. 12. 09:29
 2/8 A kérdező kommentje:

Olvastam Dr. Sikó Lászlóról, hogy állítólag ő jó szakember.

De valóban flegma??

Én nagyon el tudok keseredni, ha ok nélkül undokak velem és ilyenkor nem tudom jól előadni mi a bajom, csak menekülnék, ezért fontos, hogy kedves legyen a doki.

2011. szept. 12. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:

A fentieket miért lőtted ki?

A szükséges vizsgálatokra egyébként mindegyiknek el kell küldenie!

2011. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert a fentieknél már mind voltam és nem voltak szimpatikusak/vagy nem foglalkoztak velem úgy ahogy kellett volna.
2011. szept. 12. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz,hogy flegma vagy nem! Nem a lelkedet kell,hogy ápolja,hanem,hogy elküldjön a megfelelő vizsgálatokra.

Bár nekem az a véleményem,hogy egy sztk-s doki nem fog úgy állni hozzád,mint egy magán. Legalább is nálunk sem törik magukat nagyon az sztk-s orvosok. Legyen az nőgyógyász, fogorvos vagy bármi!

2011. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Gubás Pétert tudom ajánlani,nagyon segitőkész vizsgálatok elött alaposan végig kérdezi a problémáidat,szeretnétek e gyereket abba is mindent elmond, nagyon nyugodt és jó szivü ember :) 5000 ft egy rendelése ennyit megér azt hiszem mindenki egézsége :)
2011. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Sikóhoz járok(igaz,magánrendelésre),de nekem a modorával sosem volt bajom,elsőre is nagyon szimpi volt.Nem tudom elképzelni,hogy flegma lenne...bár mondani lehetne,hogy jó pénzért ilyen,de pont egy olyan ember panaszkodott a flegmaságára egy fórumon,aki szintén magánban volt nála.Néha kicsit csendesebb,máskor nem...mint orvos,állítólag nagyon jó a meddőséget illetően(én nem tudom,mert említettem,más problémával járok hozzá).Szerintem próbáld meg,aztán csak nem csalódunk negatívan a hozzáállásában :)

2011. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*bocs,nem említettem,csak akartam :)
2011. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!