Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettentően félek? Nem tudom...

Rettentően félek? Nem tudom mit csinálnak?

Figyelt kérdés
legközelebb ha meg jön a vérzésem telefonálnom kell Tapolcára!már minden vizsgálaton túl vagyok amit ilyenkor meg előtte csak csináltatni tud velem egy nőgyógyász!(gyógyszerek,injekciók,hsg.....)volt tavaly májusba egy terhességem de sajnos el vetéltem!(be véreztem)igazából attól félek, hogy nagyon nehezen fog sikerülni!!!ez a 6év is csak ezt bizonyította!:-(
2011. szept. 12. 09:56
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ne félj, bármit is csinálnak, egy lépéssel közelebb vagy a babához! :-)

2011. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!csak kicsit kétségbe estem hogy mi lesz!
2011. szept. 12. 13:10
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Volt már inszeminációd, lombikod?

Mivel telt ez a 6 év, ha szabad megkérdezni?

2011. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit hosszú lesz!

először is abba hagytam a fogamzásgátlót arra azt tanácsolták hogy legrosszabb esetben egy év mire ki ürül a szervezetemből hát én ki várta!aztán el menetem egy nődokihoz aki először 2hónapig mérettette velem a hőmet akkor írt gyógyszert majd azt mondta hogy terhes vagyok(de nem voltam) és hogy pihenjek.. ott vele megint el ment egy csomó időm mikor ez kiderült hogy át vert pihetettem a dolgot mert kicsit sok volt ez!akkor el mentem egy másik dokihoz nála is mérnem kellett a hőmet majd szépen lassan el kezdtük a gyógyszeres kezeléseket utána pihennem kellett utána jöttek a többi gyógyszerek meg az injekciók párom vizsgálatai!utána be sokaltam mondtam, hogy jó akkor nem foglalkozok vele egy darabig mert mondták hogy próbáljam meg úgy is!persze mellette szedtem a vitaminokat ittam a gyógyteákat meg mindent amit a terhesség érdekében már ki találtak!vissza mentem a dokihoz el küldött hsg-re!(közbe gyógyszer gyógyszer hátán)rá fél- 3/4 évre terhes lettem majd sajnos be véreztem és spontán elvetéltem!utána nem bírtam ki jönni 2 hónapig a házból mert nagyon rosszul viseltem!utána csak vizsgálatokra jártam bár tanácsolta a dokim hogy kezdjük el előröl az egészet de nem bírtam és úgy döntöttem hogy akkor most már ideje lenne tovább lépni!kb ennyi kisebb nagyobb kihagyásokkal!azért köszönöm a válaszokat

2011. szept. 12. 17:56
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem, én leszek igazán hosszú, elnézésedet kérem, de mindig felháborít az orvosok hozzá nem értése, és nemtörődomsége, hogy visszaélnek a beteg bizalmával, hogy minél több pénzt húzhassanak le róluk! (Akkor is, ha SZTK-s doki, mert lehet, hogy te nem tömöd a zsebét, de a TB fizet utánad, mint a köles!)


Nem csodálom, hogy félsz ennyi kuruzsló után! Ez a 6 év nem azt bizonyítja szerintem, hogy nem sikerülhet, hanem azt, hogy mennyire rossz kezekben voltál eddig!!!


Hiba1 :

A hőmérőzés egy bizonytalan, elavult dolog, és egy sima hormonlaborral kideríthették volna, hogy van-e peteérésed, ráadásul egy ciklus alatt, és nem kell több hónapot rászánni. :-( A dokid rajtad akart spórolni. :-((


Hiba2 :

Bármilyen kezelést csak és kizárólag kivizsgálás után szabadna elkezdeni, csak sajnos a TB-nek olcsóbb, ha te megveszed a gyógyszert, ami vagy hat, vagy nem, legfeljebb majd akkor kell költeniük a vizsgálatodra, ha nem hatnak a gyógyszerek. :-( Megint rajtad spóroltak. :-(


Hiba3:

Milyen gyógyszereket és szurikat kaptál? Hormonokat? Átjárhatósági és andrológiai vizsgálat nélkül??? :-(((

Vagy simán csak vitaminnal tömtek, hátha a probléma megoldódik magától??


Hiba4:

Mi alapján mondta a doki, hogy terhes vagy? Ultrahang? Vérvétel? Ha nem, akkor tényleg jobb lenne, ha visszaadná a dipomáját. Ha vérvétellel vagy ultrahanggal igazolta a terhességet, akkor tényleg az voltál, csak nem sikerült. :-(


Csak azt tudom neked mondani, hogy most leszel jó helyen, itt kellett volna kezdened a meddőségi klinikán, mert ők tényleg értenek ehhez, és nem lehúzni akarnak. Sajno ez a 6 év neked elvesztegetett idő volt. :-((

Nem tudom, melyik intézetbe mész, de az biztos, hogy tényleg mindent meg fognak tenni azért, hogy legyen babátok, és nem csak úgy tessék-lássék kezelgteni fognak, mint eddig.

Sokkal, de sokkal jobbak itt az esélyeid, hidd el! Sem az inszemináció, sem a lombik nem csodaszer, de összehasonlíthatatlanul nagyobb az esély, hogy babás legyél!!!


Semmi problémát nem találtak nálatok?

Ki értékelte a hormoneredményeidet? a nődokid, vagy endokrinológus? Pontosan miket néztek nálad?


És milyen gyógyszereket, szurikat kaptál?

Bocsi, hogy kérdezősködök, csak segíteni szeretnék!

2011. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

először gyógyszerrel meg injekcióval kezeltek és amikor nem volt semmi eredmény mármint terhességgel kapcsolatban utána küldtek el hsg-re! szedtem dufastont, clostilbegytet, estrafemet.injekcióból meg: pregnilt, meg puregont kellett magamnak be adni!vérvételem volt de azt egy másik doki csináltatta velem amit aztán el is kért tőlem!:-/

igazából ezek után sokaltam be és úgy döntöttünk, hogy irány a Tapolcai Kaáli!nekünk ez van a legközelebb meg én személy szerint eddig róluk hallottam ismerősöktől a legtöbb jó tapasztalatot!

Köszönöm a választ még egyszer is!

2011. szept. 15. 11:08
 7/8 A kérdező kommentje:
ja bocsi el felejtettem azt írni hogy a páromnak kevés a sperma száma.Ez az egyik nagyobb probléma meg azt mondták hogy nekem meg "szórakozik" a sárgatest hormonom!egyszer működik egyszer nem!ezért van amikor rendszeresen meg jön de pl.: most júliusba is késett 3 hetet és arra kellett dufastont szednem!a páromnak meg vitamint ajánlottak!
2011. szept. 15. 11:11
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is Kaális vagyok, csak én Budapestre járok. :-)

Most várjuk a harmadik lombik eredményét.

Ha ott is olyan profik, mint a pestiek, akkor jó helyen vagytok. :-)

azt melyik orvosod mondta, hogy egyszer működik a progeszteronod, egyszer nem???

Progeszteron akkor termelődik, ha volt peteérésed...


Mindegy, most már jó helyen vgaytok!! :-)

2011. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!