Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálnak inszeminációt úgy,...

Csinálnak inszeminációt úgy, hogy előtte nincs petevezeték átfúvás? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Illetve ha te állod az egész költséget elképzelhetőnek tartom, de...ott is csak nagy kérdőjellel. _Mert ugye ha nem átjárható, akkor az egésznek nincs értelme.

Mert inszemre mennétek, de lapart kihagynád?

2011. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy tudom, nem csinálnak inszeminációt, ha nem volt petevezeték átvizsgálás. Ugyanis minek kínozzák a nöt hormonokkal meg gyógyszerekkel, ha esélytelen az inszemináció, mert el van záródva a petevezeték?

Abban az esetben, ha el van záródva és nem is lehet megnyitni, akkor van lehetöség arra, h az inszeminációt kihagyva egyböl lombikkal kezdik.

Remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ! Ennek feltétele a Hsg (átfúvás ) !
2011. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges...nekem volt inszem, átfújás sosem. Ez 2001-ben történt.
2011. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:
100%
Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, biztos megcsinálják jó pénzért. De mi van, ha el vannak záródva a petevezetékeid? Akkor tök fölösleges az egész cécó, ráadásul egy rakás pénzt kidobsz az ablakon. Nem lenne egyszerűbb túlesni az átjárhatóságin? Nem kellemes, de csak jobb tudni, ha gond van nem?
2011. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nem mai a kérdés, de a mai állás szerint műhiba HSG nélkül inseminálni!
2012. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Állítólag Pécsett a meddőségiben azt mondták (barátnőmnek), hogy elavult dolog a HSG, ott nem is csinálnak ilyet. Valami más van helyette.
2012. máj. 4. 11:42
 8/8 Manka68 ***** válasza:
Nem a módszer a fontos, hanem hogy átjárhatók-e a petevezetékek. Az ultrahangos átjárhatósági is ugyanolyan jó erre, mint a röntgenes,csak drágább.
2012. máj. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!