Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevél és palástfű tea /...

Málnalevél és palástfű tea / vagy cickafark és palástfű tea?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be, most vagyok a 4. ciklus napon és szeretném elkezdeni a teázgatást. Lécci írjatok tapasztalatokat.
2011. szept. 12. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én cickafark és palástfű teát ittam, vetélés lett a vége.
2011. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valakinek bevált? Melyik variációban?
2011. szept. 12. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:

orvosnál jártál már?


vénusz csepp, barátcserje kapszula, stb. ezer meg egyfélét találsz.


mérd a hődet minden reggel és tudni fogod mikor van peteérésed.

2011. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia mintha én tettem volna fel a kérdést, és cickafarkfű teát vettem pont ma de, meg E vitamint. holnap fog megjönni szeritnem mert iszonyat fáj a derekam, és akkor én is várok 3 4 napot aztán kezdek teázni meg szeredem a bogyót, ja meg folsavat de azt már egy hónapja szededm hát hogy mi lesz?? mert nekem elvileg van peteérésem csak még erősíteni akarom ezt,
2011. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen akarod inni ezeket a teákat akkor csakis így ciklus első felében igyál cickafarkfű teát, amely segíti a peteérés,

majd a második felében palástfű teát, amely segít a beágyazódásban.

2011. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ExCaty ***** válasza:
Egyezek az elottem szoloval. Ciklus elso feleben cickafark, masodikban palastfu. Mondjuk en fogamzas teakevereket iszom ami koromviragot, kamillat es citromfuvet is tartalmaz, meg nekem finomabb is. Ja meg plusszban szedek melle baratcserje kapszulat, folsavat, c vitamint, magneziumot es multivitamint. Nem bizom a veletlenre! :D
2011. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a cickafark- palástfű teákat ittam. Mikor megjött akkor ittam a cickafarkot peteérésig, a ciklus második felében a palástfüvet. És amikor megtudtam hogy kismama vagyok akkor ittam tovább 12 hetes korig a palástfű teát , mert azt olvastam hogy segít a terhesség megtartásában. Gyönyörű lányom van!
2011. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vetélés megelőzésére a terhes nő a harmadik hónaptól kezdve naponta igyék palástfű teát. Koraszülésre hajlamos nőknél a terhesség megtartásában, a méhszalagok erősítésében sokat segít a palástfű.
2011. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!