Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor még nem tudom hogy...

Amikor még nem tudom hogy terhes vagyok, hogy vigyázzak arra hogy nehogy baj legyen?

Figyelt kérdés

Végülis azt szeretném kérdezni, hogy pl. ugye megtörténik a megtermékenyülés, meg minden ugy ahogyan kell, de még nem tudom hogy sikerült -e teherbeesni vagy nem, ezekben a hetekben hogy vigyázzak magamra hogy minden ugy menjen a maga útján, nehogy elmenjen a baba. mert olyan a munkahelyem hogy sokat kell jönni menni, lépcsőzni, sokat emelgetni kb.20 kg cuccokat.

Vagy akkor már ha megtapadt akkor semmi baj nem lehet ezzel a dologgal kapcsolatban. Mondjátok már el lécci hogy mikor mit lehet csinálni, gondolok az otthoni dolgokra pl takarítás, függönymosás ilyenek


2011. szept. 12. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges várandósság nem betegség, a napi életvitel során megszokott tevékenységek minden további nélkül folytathatók mellette. Az baba ami állítólag fizikai megterhelés miatt megy el az nagy valószínűséggel akkor is elment volna ha egész nap fekszel és nem csinálsz semmit. Ha megnyugtat akkor én terhesen jó pár mosógépet segítettem a férjemnek kiemelni a kocsiból. Egy átlag mosógép 70-80 kiló, ha a nagyobb részét a férjem emelte, a rám eső rész akkor sem 1-2 kiló volt.
2011. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Iyen korai korban sokat ártani nem lehet neki. Persze, azért ne emelgess dög nehéz cuccokat. Azt mondják, ha elmegy a baba, akkor volt valami baj, ha egészséges, akkor szinte mindent kibír. De azért légy óvatos.
2011. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
próbáld kímélni magad az első trimeszterben,mert nagyobb az esély a vetélésre. a cipekedést bízd másra, 20 kg-ot nehogy már egy nőnek kell cipelnie. a házimunka kevésbé megerőltető részét csináld, a többit meg sózd rá másra ha tudod.
2011. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy embrió életerős, akkor az első hetekben nem árthatnak neki ilyen dolgok. Egy ismerősöm anyukája nem akarta már őt (sokadik gyerek) bevállalni, de abortuszra nem mehetett, így elkezdett cipekedni, de nagyon durván. Aztán, mikor a baba megmozdult, akkor megadta magát, mert látta, h erős a gyerek. Egészséges lett.

Szedj magnéziumot és e vitamint v terhességi vitamint.

2011. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!!
2011. szept. 12. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanez az én helyzetem is, ma megemeltem 2 zsugor ásványvizet. ugye nem lehet bajom?
2011. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túllihegni a terhességet. Főleg akkor nem,amikor még nem is biztos!

Nem, nem lesz baj az ásványvíztől. Ha egy terhesség ennyitől megszakad, akkor ott eleve baj van!

2011. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi utolsó :*
2011. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!