Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nem várom szept 20-ra....

Nagyon nem várom szept 20-ra. Még valaki? Tünetek? O_o

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Mi is kistesót szeretnénk február óta,nehezebb mint gondoltam,19-20ra nem várom.Ovu előtti két nap és utáni 2napon voltunk együtt.Ovu napján nem-hát jó lenne,ha ennyiből is sikerülne!


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-14 07:02


Ma reggel teszteltem.Hát mintha látnám a 2.csíkot,de nagyon halovány.

2011. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Mégis megjött:((((((((((
2011. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
őszintén sajnálom, tudom milyen érzés :(((
2011. szept. 21. 09:11
 34/45 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki 25-re nem várja.tegnap már teszteltem,mert nem bírtam ki,de sajna negatív lett. Várok vasárnapig,mert meglehet,hogy túl korán teszteltem,ráadásul estiből,nem reggeliből... Akinek pozi lett,gratula,a többieknek meg kívánom,hogy minél előbb sikerüljön :)
2011. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
nem értek semmit. barnáztam 19.-én de azóta se semmi. én azt hittem, hogy jön a mensim, de azóta sincs semmi. tesztet csináltam ma reggel de negatív. ilyenkor mi van? bezavart a closti?
2011. szept. 23. 10:29
 36/45 anonim ***** válasza:

Szia! utolsó válaszadó vagyok


Én is barnáztam tegnap meg ma reggel kicsit. Kicsit fájdogálok is lent,de enyhén.tegnap reggel voltam pont dokinál rákszűrés miatt,de akkor még semmi nem volt... vasárnapig még van 2 napom és soha nem barnáztam sem előtte napokban,sem utána.Írtam,hogy már teszteltem,de az negatív lett. Hétfőig várok szerintem,aztán teszt. Van ismerős akinek a nem várt utána csak 2 héttel mutatta ki a tesztje,de akkor már szinte biztosan tudták,hogy jön a baba :) Szerintem ebből még bármi lehet,csak nyugi!! Én sokat idegeskedtem az elmúlt 2-3 napban,ezért meg is ijedtem mikor tegnap késő délután elkezdtem barnázni.Most várok,próbálok higgadt maradni és mindenre felkészülni :)

2011. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
van amúgy bármi tüneted?
2011. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

én is várok a tesztel de nem hétfőig, hanem jövő hét péntekig. volt már egy terhességem amit 2 hét után mutatott ki, de azt a terhességet elvesztettem 5 hetesen. szóval most inkább tényleg nyugodjunk meg és éljük a minden napjainkat ! :)

szorítok! :)

2011. szept. 23. 15:32
 39/45 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, hogy tünetem nincs, az előző terhességemnél amit fentebb említettem ott a nem várt után 2 hétre jöttek a tünetek.
2011. szept. 23. 15:33
 40/45 anonim ***** válasza:
szoritok neked!nekem megjött idő előtt,amit sose szokott és barnáztam is,amit még szintén sose.kiváncsi vagyok mitől volt ez
2011. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!