Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A munkám során nehéz dolgokat...

A munkám során nehéz dolgokat emelek, pakolok. Befolyásolja ez ha babát szeretnék majd?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta nehezebben hordom ki...vagy meg sem marad.Nyilván ha tudnám,hogy jön a baba nem emelnék.
2011. szept. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, én logisztikával foglalkozom és állandóan dobozokat emelgettem, mikor még nem voltam terhes.

1 próbálkozásra összejött a baba, így nekünk nem jött nehezebben.

Viszont egyből táppénzre küldött a doki, mivel a dobozok átlag súlya 10 kg-ot is meghaladta néha. Természetesen nem emeltem az első 2 hónapban, amíg dolgoztam még.

Valóban nem szabad emelgetni, mert könnyen elmegy a baba.

Ezért kell vigyázni az első 15 hétben, az amolyan kritikus időszak!

2011. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy amilyen terheléshez már hozzászokott az ember szervezete, azt folytathatja babával is. Nyilván nem javallott a nehéz dolgok emelgetése egész nap. De hogy valami biztatót is írjak, a 15 hetes babám vígan lubickol, pedig naponta legalább egyszer cipelem 2 emeletet le-föl a babakocsi nővérkéjét, meg a cuccokat a boltból, ami úgy 20-30 kg között van összesen.
2011. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*babakocsiS nővérkéjét, így talán értelmesebb :)
2011. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugodtam.Persze majd akkor kiderül,hogyan viselkedik a szervezetem,gondolom ezt sem lehet általánosítani.Csak még attól félek előbb elmegy a baba egy emeléstől,mielőtt tudnám,hogy terhes vagyok.Ezt nem szeretném!
2011. szept. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!