Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tehetnek meg, hogy az...

Mit tehetnek meg, hogy az aranyerem elmuljon szulesre? Szuleskor mennyiben befolyásolja a dolgokat?

Figyelt kérdés
34hetesek vagyunkes hatalmas, fajdalmas az aranyerem, szerintem mar belso es kulso is. A dokik nem mondanak semmit, en meg aggodom m szulesnel annak is kijon aki alapban nem hajlamos ra. Nekem meg mar most nagyon faj, es nem tudom meg mit tehetnek. Sperti-vel kenem, es homeopatias bogyot szedek....
2009. máj. 10. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
reparon úp vagy sperti kúp jobb lenne,de ha ilyen nagy,akkor el kéne menni speciálisan aranyérrel foglakozó orvoshoz (nem jut eszembe hogy hívják őket).
2009. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Sperti kenőcs folyamatosan. Nálam a "rekedés" miatt jött ki, levolacot ittam rá. Azóta könnyebben megy a dolog, kevésbé jön ki. Ami nekem még hatásos és nem tudom , hogy így van -e másnál is, hogy melegvízzel tusoltam célírányosan arrafelé . Nekem az is "bevált"

2009. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte a terhesség elejétől volt,voltam proctológusnál is de azt mondta hogy majd szülés után kell rendberakatnom.Azt mondta nyomja a baba.
2009. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

(Valamelyik nap mar leirtam a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban, ugyhogy elnezest kerek attol, akinek masodszor kell elolvasnia.)

Nekem is szules elott jott ki az aranyerem, elotte sohasem volt es borzaszto volt. Szinten nagy volt, fajdalmas, mar reggel fajt, delutanra mar ulni sem tudtam, se fekudni, menni fokent nem, rengeteget bogtem miatta, pedig eleg jol birom egyebkent a fajdalmat. En is attol feltem, hogy szulesnel rosszabb lesz, mar csak napjaim voltak hatra es minden nap azert imadkoztam, hogy hamarabb legyen tunetmentes az aranyerem, mint ahogy a szules beindul, mert nem fogok birni besetalni a korhazba, beulni a kocsiba...

Nekem is azt mondta a doki, hogy a baba nagy, beilleszkedett es emiatt jott ki.

En tobbfele kupot es kenocsot kiprobaltam, a Spertit is, de atuto eredmenyt nem hozott egyik sem. Egy-ket napig javitottak valamit, majd mar nem ereztem a hatasukat. Az orvosom tanacsara Detralexet kezdtem el szedni, ez egy erfalerosito gyogyszer, terhesen es szoptatas alatt is szedheto. Veny nelkul kaphato, nekem sem volt receptem, csak telefonon ajanlotta a doki es a patikussal egyeztettem, hogy o is ajanlja-e terhesen a szedeset.

Par napig kellett kura szeruen szedni es ket nap utan megszunt a fajdalom, a kitulemkedes is visszahuzodott, de nem teljesen. Nem is volt semmi bajom szulesig. Vegulis utana sem, nem lett rosszabb a helyzet. Szulest koveto napokban volt durva szekrekedesem (ez akkor gyakori), akkor ismet szenvedtem vele kicsit. Azt javasoltak, hogy a taplalkozasra figyeljek oda. Nem dieta, szoptatas mellett is meg lehet csinalni. Egyszeruen arrol van szo, hogy a feherkenyeret es a tesztakat kell elhagyni, vagy minimalisra csokkenteni, meg a csokoladet, kakaos dolgokat, erosen cukrozott eteleket, italokat. Helyette rostdusan kell taplalkozni, sok gyumolcs, sok zoldseg, husok is batran mehetnek, salatak, barna kenyer, magos kenyerek, teljeskiorlesi lisztbol keszult magas rosttartalmu pektermekek. Es rengeteg viz!

En ezeket kovettem, mert szabadulni akartam a bajtol, par napon belul tunetmentes lettem. Az elso mensinel ismet elojott kicsit, elvileg az alhasi verboseg miatt, de akkor csak egy napig ereztem es nem kezeltem kremmel, kuppal, vagy gyogyszerrel. Mar bo felev eltelt azota es semmi gondom, nem faj, nem latszik, nem tapinthato, teljesen visszahuzodott.

Elmulni sohasem fog, max ha mutettel leszedik, mindig oda kell majd ra figyelni, mert azt mondjak, hogy egy nagyobb szekrekedes, vagy hasmenes is elohozhatja ismet.

Jobbulast!

2009. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! sokat segitettetek. A sebesz orvos engem siman hazakuldott h ok nem foglalkoznak terheseknel aranyerrel. Nekem is a detralex-t ajanlotta a nogyogyaszom. Most meg varok, hatha a homeopatia segit es a sperti. Ha ezek sem, akkor johet a detralex. Ejjel is sajnos felkelek a fajdalomtol csak sirni tudok. Meg a kis szellentesek is fajnak, a kakilastol meg a konnyem kihull. Mindenkinek minden jot! Udv
2009. máj. 10. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!