Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan h egy férfi...

Létezik olyan h egy férfi egyik napról a másikra meddő lesz? Lehetett volna már gyereke csak nem akarta most meg megállapították, h meddő! Létezik ilyen? és annak mi oka lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:
és ha valaki hosszabb ideig lázas mennyi idő kell h a spermiumok újra a régiek legyenek???
2009. ápr. 23. 12:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem hiszem,hacsak valaki valamilyen súlyos virusos fertőzést el nem kap.Úgy tudom,ha felnőtt férfi mumszos lesz,attól előfordulhat.Egyébként kizárt.Lázas állapot után egyéntől függő,ki hogy regenerálódik.
2009. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet h az a baba nem tőle lett volna, ha amúgy is meddő:(

Én úgy tudom lázas állapot után (meg magas hőmérsékleten tartás után) 2 hét múlva lesznek ugyanolyanok a spermák.

Annyi idő alatt képződik újra az állomány.

2009. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én láz után 3 hónapot tudok, míg minden a régi lesz! Ugyanígy szauna után is , vagy forróvízű gyógyfürdő után is.
2009. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugy tudom 3 honap kell mire uj spermák megérnek. nálunk a párom antibiotikumot szedett, 3 honaprta rá kellett menni ujabb vizsgálatra.
2009. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat akkor most leírom, h miért kérdeztem:

elmentünk vizsgálatra és ott azt mondták h meddő mint utóbb kiderült előtte sokáig lázas volt és nem is értettük h h lehet ez, aztán másfél hónap múlva is rossz volt még az eredmény

elmentünk egy természetgyógyászhoz rá kb:fél évre és ott a nő azt mondta h minden rendben van és nem tudta az előzményeket!!!! csak sajna azóta sem sikerült teherbe esnem, de akkor ezt más baj miatt tudom be

2009. ápr. 23. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nem akarom megvétózni a természetgyógyászt, de a számok azok számok. Úgyhogy szerintem, menjetek el mégegy spermavizsgálatra. A láz nagyon kiöli a kiskatonákat, és 3 hónap kell, mire visszaáll minden. Ennyi idő már bőven eltelt. Ha most is rossz lesz az eredmény, akkor meddőségi központhoz kellene fordulnotok, mert így tényleg nem fogsz tudni teherbe esni...

Előtte azonban ajánlom őket, akik az okot keresik és gyógyítják, nem pedig a tünetet: www.potenciaklinika.hu

Csak jót tudok mondani róluk, de a weboldalon mindent megtalálsz!

2009. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!