Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 mm-es mehnyalkahartya keves...

7 mm-es mehnyalkahartya keves hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
nagyon halvany pozitiv tesztjeim voltak,es a doki szerint a mehnyalkahartya 7 mm, ez keves?
2011. szept. 15. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a méhnyálkahártyának 8-12 mm között kell lennie ahhoz, hogy be tudjon ágyazódni a babó. Milyen tesztjeid lettek pozik? Ovulációs? Peteérés után amúgy szerintem még vastagodhat a méhnyálkahártya
2011. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a 11.ciklusnapon volt ennyi 28napos ciklusban.

szerintem tényleg kevés, de talán elég erősen kapaszkodik a leendő babád :)

2011. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez picit kevés. Kb. fél időben kell legalább ennyinek lennie, majd peteérést követően tovább vastagszik, hogy be tudjon ágyazódni...
2011. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony elég kevés... a doki nem mondott rá megoldást? A pozi teszt babát jelez, segíthetne valamivel, ami vastagítja a nyálkahártyát, nem beszéltél vele erről???
2011. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg simán lehet. Pont ezen az oldalon olvastag, hogy valakinek 5 mm-es nyálkahártyába ágyazódott be és mégis megmaradt. Néha vannak extrém esetek.Nagyon drukkolok, majd írd meg, hogy mi lett?
2011. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!