Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerülnek a KAÁLI...

Mennyibe kerülnek a KAÁLI INTÉZETben a vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Aki "friss" vendég megoszthatná tapasztalatait :)


Nagyon köszi


2011. szept. 15. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tapolcaiban voltunk, ott a következő a helyzet:

1. alkalom: nőgyógyászati vizsgálat, ondóvizsgálat, vérvétel mindkét féltől. Ekkor 2000 forintot kellett fizetni, egy hormonvizsgálatért, a többi ingyenes.

2. alkalom: férfinak ondóvizsgálat, nőnek vérvétel. 14500 Ft-ot kellett fizetni a hormonvizsgálatokért.

3. alaklom: férfinak urológiai vizsgálat, nőnek semmi. És nekünk ekkor volt a kiértékelés is. Nálunk a következő inszem lesz, majd petevezeték átfújás után, amit a kórházban végeznek ingyenesen. Inszemről még nem tudok anyagiakban nyilatkozni. Nem tudom a többi Kaáli tagintézetben is pontosan így van-e, de szerintem igen. Remélem tudtam segíteni. :)

2011. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)


Szerinted hozott leleteket elfogadnak? Ugyanis nekünk ezek a vizsgálatok már megvannak...

2011. szept. 15. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadják, ha 3 hónapon belül vannak, de azt hiszem akkor is megcsinálják ők is. De ez nem biztos, mert nekünk nem voltak ilyen vizsgálataink előtte. Csak akikkel beszélgettem ott lányokkal, mintha mondta volna az egyik, hogy akkor is megcsinálják. De 3 hét az egész, szóval nem hosszú. Megkérdezhetem, hogy t hova mennétek, persze csak ha nem gond?
2011. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden hozott vizsgálati eredményt elfogadnak, nem csináltatják újra. Kivéve a spermavizsgálatot, azt helyben kell csináltatni.

36 hetes lombikos kismama

2011. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát mindenképpen Budapestre, mert hozzánk ez van közel.


Nekünk már lassan egy éve készültek a leletek, akkor sajns ezeket nem fogják elfogadni:( de mindegy megcsináljuk akkor újra:)

2011. szept. 15. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok, hogy minden rendben menjen. És 3 hét tényleg nem olyan hosszú, bár én már könnyen mondom, miután túl vagyok rajta. :D
2011. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valószínű hogy mi is jövő héten megyünk Tapolcára mert kb. most szombaton kellene megjönnie!akkor végül is 3 hét alatt lerendezik a szükséges vizsgálatokat?az nagyon jó!nekem hsg-m is volt már 2009-be!
2011. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sumergo ***** válasza:

A 2009-es HSG-et már elfelejtheted, már 2 éves, azt tuti újra kell csináltatni. Legalábbis nekem Tapolcán nem fogadták el, ezért újra kellett csináltatnom.


32+3 hkm

2011. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
köszi a választ és gratulálok a babádhoz!:-)
2011. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm,én a vizsgálatokra nem emlékszem mennyi volt nekik,de maga az inszem 45.000.- volt minden alkalommal! Ezt nagyon megjegyeztem.... És a 4. volt sikeres, 2 babócával :-)
2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!