Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párotok minden gond és kérdés...

Párotok minden gond és kérdés nélkül elment sperma-vizsgálatra?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, párommal 2 éve próbálkozunk. Nődokim mondta hogy előbb párom menjen el sperma vizsgálatra - velem csak utána foglalkozik. Viszont párom húzza-halasztja már 5 hónapja, mindig van vmi kifogás. Kb 10 évvel ezelőtt teherbe ejtett egy lányt(a lány nem akarta megtartani), így azt mondja hogy Vele biztos nincs baj. Persze utána megnyugtat hogy elmegy vizsgálatra, de mindig van vmi kifogás... :( Lehet hogy fél az eredménytől??

Nálatok ez hogy ment? Minden kérdés nélkül elment a párotok?


2009. ápr. 23. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nem rajtad mosolygok ne haragudj, de ezek szerint nem csak az én párom ilyen. Dettó ugyanez. Én 30 párom 33. Tudja addig nem kezelnek tovább amíg ő el nem megy, de nem tudom rávenni.

Már kértem, sírtam, megbeszéltük. Belemegy aztán meggondolja magát.

Ő tökéletes. Pedig én vagyok az első kapcsolata, tehát nincs viszonyítási alap.

Te mit csináltál eddig?

2009. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom szó nélkül elment vizsgálatra(többször is amíg a meddőségibe jártunk),mivel ő is nagyon szeretett volna babát!nálunk szerencsére ilyen gond nem volt,azóta megszületett a fiúnk aki most 11 hós!

Valahogy beszéld rá,hogy menjen el,végül is nem fájdalmas:)Mert addig veled tényleg nem foglalkoznak!

2009. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszod! Jó tudni hogy nem csak párom ilyen.. De sajnálom hogy Nálatok is hasonló a helyzet.. :(

Én párom most lesz 33. Ő is tudja hogy Vele kell kezdeni, addig velem nem foglalkoznak.

Többször megbeszéltük, először kifogásokat keres, aztán amikor már nem talál akkor rábólint hogy elmegy...Aztán újabb kifogások, nem megy el - újabb beszélgetések, megint rábólintás..Meg használjak ovu tesztet, hőmérőzzek, ha nem válik be akkor elmegy vizsgálatra. Nem vált be: még mindig nem ment el.

Teljesen tanácstalan vagyok :(

Lehet hogy kezébe kéne nyomnom a beutalót...? :)

2009. ápr. 23. 14:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt problémamentes. Kelltt jónéhány hét, de aztán valahogy sikerült rávenni. Elmentünk nagy optimistán és sajnos nálunk az derült ki, hogy éppen vele van a gond. :-((( legalább azóta már tudjuk, de baba még mindig sehol. :-((((((((
2009. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút természetesnek vette, hogy őt is ki kell vizsgálni. (sőt andrológusnál is volt, megvizsgálta!) Lombikprogramban vettünk részt, volt párszor a kisszobában, de ahogy a dokim fogalmazott, neki max könyökficama lesz, nekem kicsit fájdalmasabb dolgokat kellett átélnem. Ez a minimum! (ha ő is babát szeretne) Nem nagy dolog! Az én lábaim közt volt, hogy 5-en voltak, ő egyedül volt a szobában...
2009. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szó nálkül elment, sőt, egész nap poénkodott a dolgon. :)


Valahogy próbáld meg rábeszélni, mert fontos. Ha tényleg szeretne ő is babát, akkor érdeke, hogy minél hamarabb kiderüljön, mi a probléma oka, és ha húzza még egy csomó ideig, aztán kiderül, hogy mégis nála a probléma, akkor hogy fogja azt zsebre tenni. Lehet, hogy egy kis gyógyszeres kezelés helyreteszi, és mégis az ő "hisztijének" köszönhetően dobhattok 5 hónapot a kukába. Ha pedig nem nála van a gond, legalább egyel több, amit kizárhattok.

2009. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Tudom hogy Ő is nagyon szeretne babát, de szerintem a "kis szobától" tart..Eddig mindig mindenben számíthattam rá, egyedül most nem tudom mit csináljak.

Lehet hogy tényleg "poénosra kéne venni", talán úgy könnyebben viselné..

Nagyon nehéz lehet megtudni hogy fizikai akadálya van a Babának, de legalább el lehet kezdeni a kezelést..

14:26-nak: nagyon szurkolok Nektek hogy mielőbb sikerüljön a Babó!

2009. ápr. 23. 14:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is elment rögtön. Előtte nekem volt egy súlyos nőgyógyászati műtétem, utána Hsg, kellemetlenebbnél kellemetlenebb vizsgálatok sora, ezért ő természetesnek vette, hogy mennie kell! Azt mondta, hogyha én ezeket kibírom, nehogy már pont ezen csússzunk meg! Közösen akarjuk azt a babát, tehát közösen kell érte megszenvednünk!
2009. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem került sor vizsgálatra, de beszélgettünk róla!

Azt mondta, hogy elmenne gond nélkül.

2009. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

:) Kis szoba??? Otthon intézheti a dolgot, utána pedig beviszi a laborba, a lényeg, hogy az ejakuláció után 3 órán belül beérjen. Legalábbis Pesten az OGYEI így kéri. És az eredmény nagyon gyorsan megvan, mi pénteken vittük be, és hétfőn reggel már tudtuk az eredményt. :)


Ezek a hülye filmek az okai... :)

2009. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!