Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a kérdés hogyha nem vagyok...

Az a kérdés hogyha nem vagyok körülmetélve akkor kevesebb a spermám mennyisége? Befolyásolja a körülmetélt pénisznél a sperma mennyiségét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz...
2010. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Engem körülmetéltek, de ilyet nem tapasztaltam. Mivel a maszturbálás sok esetben fájdalmas tud lenni (hagyományos módon nekem is nyilván az, mert bőrhíd van a makkra, ami feszíti) ezáltal gondoltam már ilyenre én is, de ilyen nem lehet a háttérben.

Max a lelki eredete, hogy kevesebbek vagyunk :(

2010. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, elhiszem, hogy lelkileg rossz lehet, viszont nekem meg fitymaszűkületem van, nem merem elmondani egyik szülőmnek sem, mésként meg nem lehet megcsináltatni, csak ha ott van a szülő, mert még nem vagyok 18. Na, ez szerintem jóval szarabb, mint a te helyzeted...
2010. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Utolsó,nem tudom a szükületed milyen mértékű,mennyire tudod visszahúznia bőrt,probáld meleg vízben finoman húzogatni 1 hónap alatt ha nem javul akkor viszont dokihoz kell menned.Az anyádéknak vizsgálat alatt nem kell ott lenniük,csak elkísérniiük és megvárniuk kint.A másik lehet apró bemetszéssel,orvos általi hirtelen rántással,ezt ne probáld ki mert bajod lehet és végső esetben metéléssel segíteni.Az orvossal vigyáz,mert sok metéltetni akar egyből,ami balul is elsülhet.Ha ezt javasolná,akkor keres fel egy másik dokit és kérd kia véleményét.De minné előbbl ülj le apukáddal beszélgetni,amig nem késő.Majd menjetek el orvoshoz.De egyedül elmehetsz háziorvosodhoz is,akitől szintén kérhetsz segítésget,megnézetheted vele is.
2010. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Próbáltam már természetesen, nem működött. Tudom, hogy nem kell ott lenniük, "csak" elkísérni, viszont már az elég sok, hogy tudniuk kell róla, valálosan égőnek érzem, hogy ilyenekről kell beszélnek, főleg, hogy neki, nem merem még mindig elmondani(nem tudom, hogy hol, hogyan, milyen szavakkal, mikor, stb.), pedig lelkileg már teljesen "kész vagyok" ettől a dologtól. Természetesen nem metéltetném magamat körül.


17:21

2010. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne várj tovább vele,mert a végén csak rosszabb lesz.Hívd fére v. az apudat v. az anyudat,melyikkel vagy jobb kapcsolatban és mond meg hogy négyszemközt egy nagyon fontos egészségügyi prolémáról szeretnél beszélni. És mond el hogy fitymaszükületed van,muszály,te is megkönnyebbülsz majd.Mennyire vészes a helyzet?Van ezen az oldalon egy EE nevű illető ő ezekről a betegségekről sok mindet tud,őt kellene megtalálnod,talán több jó tanácsot tudna adni.A háziorvossal,gyerekdokival milyen a kapcsolatod?,talán ő is tudna segíteni.Bár magamból kiindulva ez is nehéz,mert nekem semmilyen,igaz felnőtt dokihoz járok
2010. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most mennem kell,de vegyél erőt magadon és mond el,nyugodtan,ők a szüleid,nem lesz semmi baj,meg fognak érteni.Ne félj,azért vannak hogy rosszban is az ember mellett legyenek.
2010. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezért is vagyok stresszben egész nap, mert tudom, hogy minél hamarabb szólni kellene, viszont nagyon félek ettől :S Háziorvossal meg ilyenekkel a kapcsolatom semmilyen. Annyira vészes, hogy műtét kell, mert a fék is rövid :S
2010. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem kell erről részletesen mesélned, meg fogalmazást írni belőle, amit hangosan föl kellene olvasnod a házfelügyelő meg a szomszéd lányok előtt.

Szólsz anyádéknak, hogy urológiai problémád van, azzal el kéne menned az urológushoz, de ott se beszélgetni kell, kérdezni fog, te meg (kb igen/nem) válaszolni.

Arra vigyázz, hogy ne engedd a teljes körülmetélést, sok dokinak az a gyors, egyszerű megoldás. Ezzel sokat veszíthetsz. Én elveszítettem sokmindent :(

ROnda is lett és fájna is, ha mereven használnám, ez elég nagy csapás. Most fizetnék milliókat, ha vissza lehetne csinálni, csak ennyit mondok :(

Ezért mondom, hogy előre figyelj oda, a te testrészedről van szó

2010. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most azonnal szólj,mert minnél tovább halogatod annál rosszabb lesz,és a helyzet is romolhat.A végén meg már nem lesz visszaút.Menj be hozzájuk és beszélj velük.Ne halogasd tovább.Mennyi idős vagy?Fiatalon még gyorsabban regenerálodik a szervezet.Nem fogok hazudni,biztos műtét lesz,de ez már rutinnak számít,gyors,de fontos ki csinálja.A féknél legalább is műteni fognak,gondolom átvágják.A szükületed mértékét meg nem tudom.A bőrt mennyire tudod mozgatni?DE még most hétvégén tedd meg hogy szólsz a szüleidnek.És írd majd le,hogy megtetted e,a héten biztos megnézem még,hogy mire jutottál.Tudom félsz,én is félnék,de ez nem játék,sajnos át kell esned rajta,és előbb-utóbb úgy is megtudnák,csak lehet addigra már nem lesz sok választásod.A metéléssel vigyázz,a teljeset ne enged.
2010. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!