Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom, hogy nincs...

Honnan tudhatom, hogy nincs tüszőrepedésem? Mi a teendő ilyenkor? Hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
30-32 naposak a ciklusaim, az ovu teszt átlagban 2 napig mutat +-t.
2009. ápr. 23. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha méred a hődet akkor abból azt mondják lehet tudni mert a peteérés után azt hiszem legalább négy tizedet kell emelkednie a hőnek.De én nem vagyok valami nagy szakértő, annyit még tudok hogy ha valakinek nincs tüszőrepedése azt tüsző repesztő injekcióval tudják orvosolni.Remélem segítettem?
2009. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. :( Az ovu teszt pozitiv, egyutt is vagyunk meg sincs baba. En szoltam a dokinak, hogy nekem pozitiv az ovu tesztem es probalkozunk is ketnaponta a peteeres korul sot kiprobaltuk naponta is megsincs semmi. Most nallam az fog kovetkezni, hogy ahogy pozitiv lesz az ovu teszt, egybol uh es kapok tuszorepeszto szurit. Mert nagy a gyanu, hogy azert nem jon a baba mert nem reped meg a tuszo.
2009. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az orvosom azt mondja, ne aggódjak, mert még csak 4 hónapja vagyunk rajta a baba ügyön..még csak...könnyű ezt mondani! Amikor az ember már minden apró jelre figyel, amit a teste ad, mert annyira szeretne babát és minden hónapban reménykedik, aztán semmi, hát azért az nem egyszerű!

Nem vagyok görcsös bébire vágyó, mégis azt gondolom, hogy az orvosok nem veszik komolyan az ember lányát, amikor kivizsgálást kér! Mert az biztos, hogy valami nincs rendben, érzem és ezért kérem. Csak azt nem értem, miért kell könyörögni a vizsgálatokért!? Vagy próbálkozzunk még egy évet, hogy érdemben is foglalkozzanak velem?

2009. ápr. 23. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a teákat. Nagyon jók tényleg. Pé-ig cickafark, pé után palástfű. Vagy szedhetsz barátcserje kapszulát. Mindegyik nagyon jó hatással van a ciklusra! Saját tapasztalat!
2009. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!