Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütin kellene megjönnie...

Csütin kellene megjönnie ezért megmértem tegnap délután a hőmet(higgal hónban) 36,8 mutatott. Reggel is megmértem (higgal hüvelyben) 37,1 mutatott. Még nem merek tesztelni, mert félek korai. Van esélyem, hogy kisbabám legyen?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed mindíg van rá.Más tüneted nincs? Várd meg még tényleg késik, és tesztelj.Sok sikert.
2008. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hő csak mensi előtt 1-2 nappal esik le, és csak a reggeli hüvelyben vagy szájban mért a valós. Szerintem várj még a teszttel amíg késik, és utána 1-2 nappal már kimutathatja ha van elég hch a szervezetedben. A délutáni hónaljban mért hő nem jelent semmit.
2008. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nincs más tünetem, talán annyi, hogy picit hamarabb elfáradok, és van hogy megkívánok egy-egy kaját! Nagyon bízom benne! Szoríts!
2008. márc. 11. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg,hogy késsen,az a biztos.A hőmérőzés nem igazán megbízható,nekem pl. volt olyan,h késett két napot,reggel 37.1 volt,persze reménykedtem erre délelőtt megjött.Esélyed persze hogy van és nagyon drukkolok,csak nem szabad előre beleélni magad.A tesztelésről annyit,h én is volt,h hamarabb teszteltem 1-2 nappal,de nega lett és meg is jött utána.Szóval az a biztos,ha vársz.
2008. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha mérem holnap reggel is megint hüvelyben mérjem szerintetek?
2008. márc. 11. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ott: )))
2008. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma is 37,1 volt! Remélem holnap nem jön meg! Szerintetek?
2008. márc. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!