Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravi-Hcg teszttel lehet...

Gravi-Hcg teszttel lehet tesztelni két nappal a késés után délután? Mutathat már pozit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
már mindegyik teszttel lehet késés után egy nappal is legtöbb esetben kimutatja, de reggel jobb mert akkor töményebb a pisi és több benne a hcg. ha van. ha mindenképp délután akarod megcsinálni, elötte legalább 3 orán át ne igyál.. hogy tömény legyen ma csinlod meg? irj majd
2009. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ma csinálom, bár azon kívül hogy késik más tünetem nem nagyon van. Kissé fel vagyok puffadva, a melleim még annyira sem feszülnek mint egyébként szoktat menszi előtt. Hát nem tudom mi lesz!Amúgy fura lenne ha terhes lennék mert megszakítással ugyan,de védekezünk.
2009. ápr. 14. 17:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és negatív. Nem vagyok terhes.
2009. ápr. 14. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, bár nem tudom hogy miért védekeztek ha babát akartok?! vagy nem is akartok? És most annak kellett szúrkolni hogy negatív legyen? Bocsi csak ez nem derült ki számomra.
2009. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!