Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a képeimet?

Megnéznétek a képeimet?

Figyelt kérdés

Februárban normális menzim volt, márciusban 3napos nagyon enyhe, utána elmentem dokihoz, nem látott semmit (UVval sem)és - tesztet csináltam. E hónapban újból 6 napos volt a menzim. És ez kizárná a terhességet, mégis nagyon aggódok. Ránéznétek a képeimre? (hasamra, hogy szerintetek baba van-e, mert lehet már azért nőtt meg picit, vagy csak kicsit felszedtem, vagy csak mindezt beképzelem?

képek:

[link]

[link]

[link]


Köszönöm!


2009. ápr. 23. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! őszintén: semmit nem látok a hasadon...a menszik után meg úgy gondolom, hogy valóban nem lehetsz terhes, ráadásul ez ennyi idősen nem is látszana. sajnálom...:(!
2009. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ugye, csak beképzelem? Mert nagyon nem szeretnék még babát - 3hét múlva érettségizem és nem kell még több stressz :S
2009. ápr. 23. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen hasam van és mégsem vagyok terhes, de csak tanácsolni tudom, h ne akard annyira mert úgy biztos nem fog összejönnni
2009. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen a hasam!de én 10 hetes vagyok.és szerintem ha elkezdett volna nőni az közvetlen a szemérem fölött kezd el domborodni.
2009. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

18:58 - nem is akarom, nemhogy annyira, még egyáltalán!

Köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 23. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

te beteg vagy!!!rég röhögtem ilyen jóóót!!!!

ez komoly???vagy csak mulatattni akarsz minket??

ez állati!!!a képekből állapítsuk meg hogy terhes vagy e?hát ez csúúúcs!!!

2009. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

19:28-as - tudod, ,,nagy poénnak,,szántam.... csak annyit mondok, hogy a félelem nagy úr

És csak véleményt kértem, tudom, hogy egy kép alapján ezt nem lehet eldönteni, de rajtad kívül kaptam értelmes válaszokat is, még megnyugtatót is (hogy akkor lejjebb kezdene növekedni a hasam és csak később).

Lehet hülyének nézni, mindenkinek szíve joga! Én csak félek.

2009. ápr. 23. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3x ilyen van 153/55 méretekkel es megsem vagyik az!Sajnos! DE mar kesik 6.napja,nemtudom mi van...
2009. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Megnéztem a képeidet, szerintem nem lehetsz terhes!Lehet csak kevesebbet mozogtál!Én is szeretném,ha ilyen hasam lenne,szép sima bőrrel!

Sok sikert az érettségihez!Ügyes legyél!

2009. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
első vagyok...ja, hogy Te most érettségire készülsz? akkor meg simán lehet az emiatti stressz a menszeszed erősségének(ill. annak változásának) oka! ne izgulj:)!
2009. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!