Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogideg kezelés árthat a...

A fogideg kezelés árthat a babának? Sajnos mindannyiszor érzéstelenítés kellett annyira be volt gyulladva a fogam és még nincs vége.

Figyelt kérdés
Lehet h terhes vagyok, ezért kérdem.
2009. ápr. 23. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lidokain esetleg kicsit megemelheti a pulzust átmenetileg,de ettől alkalmazható.A terhesség alatt a gyulladt,rossz fog többet árthat a babának.Próbáld ki a Parodontax vagy Sensodyne fogkrémet,használj szájvizet és puha sörtéjű fogkefét.
2009. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele pár hónapja.Úgy gondoltam hogy terhes vagyok.Végül sajna nem, de voltam fogdokinál mert ki akartam cseréltetni egy amalgán tömésemet, de mondtam neki hogy lehet babás vagyok és ha igen nem e ártok a babónak.

Azt mondta az első 2 hétben nem de azt követően 12 hétig nem szívesen ad lidokain injekciót, csak abban az esetben ha nagyon fáj a fog akkor mindenképp kezelni kell mert az sem jó a babának ha az anya szenved.

Sajnos a te esetedben muszáj volt a kezelés, de ne aggódj biztosan nem lesz semmi gond.Én kérdeztem egy orvos válaszol oldalon hogy nem e árt az injekció de azt írta a doki hogy nem.Szóval erről megoszlanak a vélemények.

2009. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!
2009. ápr. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!