Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormoneredmény. Melyik "meddős...

Hormoneredmény. Melyik "meddőségi kezelés" lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

PCOs vagyok,3 éve derült ki.Több mint egy éve Diane-t szedek,és elég rosszak lettek eredményeim..

ösztradiol 324.7pmol

tesztoszteron 1.07nmol

progeszteron1.1nmol

össz prolaktin 233.60Mu

luteinizáló hormon 13.0 U

follikulus stim.hormon7.8 U

Orvos szerint max 20 % esély a teherbeesésre..Mutattam neki a leletet,csak annyit mondott kezeltetnem kell és így 20%..Ha lehet kezelni,akkor mivel hogy lehessen gyermekem?


2011. okt. 2. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben keress meg egy endokrinológust. A betegséged hozzá tartozik, nem pedig nőgyógyászhoz. A PCO-t hármas kezeléssel kell kordában tartani: gyógyszer+diéta+sport. A fogamzásgátló a lehető legrosszabb "kezelési módszer". A tüneteket csökkenti, de a pco ettől nem múlik el. Ha pesti vagy, mindenképp a MensMentist ajánlom neked. Igaz, hogy drága, de mindegyik orvosa kiváló és képben vannak a pco-val kapcsolatban. Terheléses inzulin vizsgálatod volt már? Mert ha pco-d van, akkor IR-ed is. Ne kenődj el, igaz, hogy ennek a kezelése egy életmódváltással jár együtt, de maga a betegség jól kezelhető és lehet babád persze! Nekem két pco-s barátnőm is van, mikor kiderült a betegségük és kezelték, egy éven belül terhes lett mindkettő.
2011. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Igen endokrinologiára februárba kaptam időpontot..Kecskeméten így müködik..:SFolyamatban van,de ez megrémített:(
2011. okt. 3. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne ijedj meg, mert nagyon jól kezelhető!
2011. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grófházy ***** válasza:

www.infertility.hu

Dr. Török Attila szülész nőgyógyász főorvos-egyetemi magántanár válaszol a kérdésekre 1-2 napon belül.

Ő a PAnnon Reprodukciós Intézet(káli egy kihelyezett intézete) meddőségi szakorvosa.

Szerintem az ő véleményére hallgass!!!!

Mi is hozzá járunk,nagyon rendes,Én imádtam

2011. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!