Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érzett beágyazódáskor,...

Ki mit érzett beágyazódáskor, mikor még nem tesztelt mert volt idő mensiig?

Figyelt kérdés
párommal 6,12,és tegnap este voltunk együtt de 2napja néha görcsölget reggelente a hasam és néha émelygek.Csak beképzelem?!
2011. szept. 17. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A beágyazódásnak normál körülmények között nincs és nem is kell semmiféle tünetének lenni. (Nincs olyan, hogy "beágyazódási görcs")A beágyazódáskor jelentkező vérzés sem egyértelmű tünet, mert közel sem jelentkezik mindenkinél illetve még számtalan ok miatt lehet ciklus közben vérezni ezért minden ilyen vérzésre sem lehet rá fogni, hogy biztos a beágyazódás miatt van. Bármi lehet még a dologból, de nincs a világon semmi jelentősége a menstruáció előtt jelentkező tüneteknek.
2011. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak beképzelted!
2011. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmit.
2011. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi fizikai jele nem volt, egyszerűen csak tudtam, hogy terhes vagyok. :)
2011. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a mellem nagyon-nagyon fájt kb. egy héttel peteérés után, egy héttel a pozitív teszt előtt.

Mikor volt meg utoljára? Akkor érdemes tesztelni, amikor már max. 2-3 nap van a nemvártig, vagy már késik.

Sok sikert! :)

2011. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!