Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38. napon vagyok és negatívat...

38. napon vagyok és negatívat teszteltem? (lent)

Figyelt kérdés

Mindig 28 napos szokott lenni a ciklusom pontosan. Most már a 38. napon tartok, ma csináltam egy tesztet (Clearblue) de negatív.


Mi lehet a baj velem?

És semmit nem is érzek hogy meg akarna jönni.


2011. szept. 17. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a menstruáció kimaradása után 2 héttel mutatta ki a teszt. Pedig nagyon érzékeny tesztet vettem.

Reggeli vizeletből csináltad? Mert abban magasabb a hcg koncentráció.

Próbálj ki egy másfajta tesztet reggel! Nem mindenkinek egyforma a hormontermelése!


7 hónapos kislány anyukája :)

2011. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Senki nem gép, egy stabil ciklusú nővel is megeshet, hogy valamiért késik. Nekem az elmúlt több mint 30 évben négyszer késett legalább egy hetet, ebből kétszer terhes voltam kétszer pedig nem. Akkor nem voltam terhes akkor egy hét illetve 10 nap után megjött rendesen, és utána visszaállt a megszokott rend. Egy esetben előforduló egy hét késés benne van a pakliban, nincs is különösebb jelentősége és nem is kell arra gondolni, hogy biztosan valami probléma van a háttérben.
2011. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem várj még egy hetet és ne tesztelj. Ha továbbra is negatív, akkor menj be a dokihoz, mondd meg, h mi van. A doki UH után, ha nem lát jelentőset, akkor progeszteront fog felírni. Ha véletlenül mégis terhes vagy, az a babának nem árt (élő példa =én, mert anyukámnak is azt adtak, mivel neki 3 hónapja késett és minden teszt negatív lett). Ha nem vagy terhes, akkor segíti a ciklusod lefolyását.

Persze többi lehetőség, h méhen kívülid van, amit nem minden esetben mutat a teszt v egyszerűen csak a 28. nap körül fogantál és még nincs elég hormon a szervezetetben.

2011. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt h nekem is késett több mint 2 hetet,és mégse voltam terhes.
2011. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az tényleg lehetséges hogy a 28. nap körül foganjon meg????? Mert akkor apával épp egymásnak estünk és bizony olyan hevesek voltunk hogy ott nem volt védekezés. :-)


Még várok pár napot, újra tesztelek és megyek dokihoz mindenképp.

2011. szept. 17. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy doki mondta nekem, h a női ciklusban az a biztos, h semmi sem biztos. Vagyis hiába volt neked eddig 28 napos ciklusod és mondjuk a 14. napot ovud, ha most véletlenül kihúzódott az ovu a 28. napra.

Ettől függetlenül még ne kezdj el álmodozni a babáról, inkább vond el a figyelmed.

2011. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok a 36. napon, és 1 hete tesztelek mindennap, negatívat. Én sem értem, hogy mi van. Nekem is mindig időbe megjött max 2 napot késett. Mondjuk nem értem, hogy mitől lennék terhes, mert sosem ment el bennem, max az előváladéktól ( de annak kicsi az esélye). Csak az a baj, hogy most nem tudom mivan.Hogy terhes vagyok vagy csak valami bajom van és azért késik.
2011. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd azért irhatnál, hogy mi lett végül. :)
2011. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma megjött.


De dokimmal beszélnem kell mindenképpen, hogy megnézze mikor van peteérésem. Mert én már ezt se tudom. 39-40 napos ciklusnál???!!! Na majd ő megnéz.


Köszi mindenkinek a választ.

2011. szept. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!