Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után hány nappal...

Az együttlét után hány nappal érdemes tesztelni? Mikor mutatja már ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
14 nap, illetve a menstruáció elmaradásától.
2011. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb tesztekkel már 10-12 nap után próbálkozhatsz.
2011. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hete késik, és minden nap teszteltem és negatív az összes. Most vagy korán teszteltem vagy nem vagyok terhes.



De amugy elméletileg már az esedékes menstruáció napján kimutatja.

2011. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laci31 válasza:
100%
Nálunk 2,5hónaposan vették észre. A párom elment többször orvoshoz mert hányt, és azt mondták neki hogy ÁÁÁ csak gyomorrontás, mert sokat eszik. Különben is, ne képzeljen be magának dolgokat..! Aztán elmentünk egy másik orvoshoz...
2011. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vaszily katalin ***** válasza:
42%
én 3nap után vetem észre.ma már 8éves
2011. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Laci ez nagyon durva már ne haragudj'
2011. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laci31 válasza:
Egy biztos. Ha valaki biztosra akar menni, és azt akarja hogy az első héttől jó kezekben legyen, akkor Üllői út SOTE II-számú női klinikára menjen.
2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!