Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csinálnak a nők "idiótát...

Miért csinálnak a nők "idiótát"magukból?

Figyelt kérdés

komolyan,ez már röhej!van aki képet tesz fel a hasáról hogy terhes e?mert a teszt negatív!van aki nem megy el pisilni mert fél hogy meg jön neki!

ez már félelmetes!!

ennyire hogy lehet valaki buta?

ez annyira siralmas nem?


2009. ápr. 23. 19:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát már némelyik kérdés engem is kiakaszt hogy hülyeséget hogylehet feltenni,de ha valaki válaszol neki és megnyugszik akkor egészségére.
2009. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg van ilyen??de vicces:)én csak jót mosolygok rajta:)

Amúgy tényleg nagyon megrázó, ha elmész pisilni és elkezdesz vérezni, főleg ha már késik a nem várt.Velem kétszer történt meg, a 6.hétben, nem akartam elhinni!De azért pisilni el kell járni:)

2009. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
Még szerencse,hogy ilyen tökéletes nők is vannak mint Te kedves kérdező!
2009. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Sztem nem idióták!!Te biztos mindent tudsz!
2009. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Szia!Ez a te véleményed!Szerintem meg egyáltalán nem röhejes és nem siralmas!Aki vesztett már el babát vagy már régóta nem jön össze egy baba,akkor teljesen érthető az aggodalom!Én még a 4.gyereknél se mertem szarni menni,mert olyan szorulásos voltam,azt hittem mindig kinyomom a gyereket is!Előtte 2 babót elvesztettem,egyik volt 13,a másik meg 16 hetes terhesség!Ha te is ilyen cipőbe járnál,akkor nem irnál ide ilyeneket!

Tessék,lepontozhatod a válaszomat!!!

2009. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Én múltkor olyat olvastam,hogy "sokat szellentek,lehet terhes vagyok"hihi:))Ez szerintem mindent ver:))
2009. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%
Hát nagyon köszönöm, még a könny is kicsordult a szememből a nevetéstől. (még akkor is ha kérdések feltevői leszavaznak akkor is)Maximálisan igazat adok neked. Szép estét, és ne idegesíts fel magad:)
2009. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokan vannak akik nagyon aggódósak, tudom nem jó, de gondolom a környezetük már rájuk szól, hogy hagyjál már a hülye kérdésekkel, és akkor ide írnak, hogy megnyugodjanak!Mondjuk szerintem ezért is jó ez az oldal, én mondjuk szeretek a "butább" kérdésekre is válaszolni, ha tudok, mert nekem is jólesik, ha megnyugtatnak, mikor én kérdezek.
2009. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

Nem csinálnak idiótát magukból, kedves kérdést feltevő!

A nő ugyanis mindent megtesz, hogy legyen illetve ne legyen gyereke. Ez esetben, hogy legyen! De gondolom, neked nincs gyereked, sőt más elfoglaltságod se, csak hogy itt siránkozol!

Törődj inkább magaddal, szerintem rád fér.

2009. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként nem rég én is besokaltam az itteni kérdésektől. Most egy kicsit elég...
2009. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!