Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 19-én volt az utolsó...

Március 19-én volt az utolsó mensim! Most teszteltem pozítivat! De azt veszem észre, hogy iszonyatos székrekedésem van. Mit lehetne ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Amúgy is székrekedéses vagyok, a doki mondta, hogy valószínüleg a terhesség alatt is az leszek. Sok folyadékot iszom, de bogyót nem merek szedni, nehogy ártsak a babónak.Remélem tudtok segíteni Nekem.
2009. ápr. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ha sok gyümölcsöt ennél az segítene szerintem. nekem bejött.
2009. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párom a sok tökmagtól járkál ki, mert olajos.

Állítólag az aszalt szilva is jó, és a korpa (pl joghurtba)mert rost.

Azt hiszem a rost lehetne a megoldás.

2009. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én aztán tudom , hogy miről írsz... nagyon sokszor volt székrekedésem. Nekem 2 valami segített: reggel éhgyomorra 2-3 db kivi , jó sok folyadékkal és/vagy a levolac szirup. Kismamák is ihatják. Nagy székrekedésre is elég volt egy jó nagy kanálnyi , joghurttal bekeverve. Nem éhgyomorra ittam , mert azért hasmenést nem akartam:)))

2009. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt, esetleg műzlit. Engem a mák kimondottan meghajt. Ja meg sok folyadék.
2009. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A folyadékkal nincsen gond, mert irtó szomjas vagyok állandóan innék. A többi tanácsot köszönöm és megfogadom, holnap bevásárolok. :)
2009. ápr. 23. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt mondom, hogy szilvalekvár langyos tejjel. Nagyanyáink is ezt a receptet nyomták és náluk bevált:)

Nálam is bejött, reggel éhgyomorra egy-két kanál szilvalekvár, egy pohár langyos tejjel. Meg persze a sok folyadék:)

2009. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszi baracklé, savanyúkáposzta lé. almalé nekem ezek váltak be:):):)):)
2009. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!