Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvége óta nagyon viszketek,...

Hétvége óta nagyon viszketek, voltam dokinál, sikerült begyűjtenem egy gombás fertőzést. Babát szeretnénk, lehet, hogy össze is jött, doki még látott semmit. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Ma reggel nagyon halvány 2 csíkosat teszteltem. Semmi terhességre utaló tünetem nincs. Mennyi idő múlva teszteljek megint?
2009. ápr. 23. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
egy hét múlva tesztelhetsz, a gomba nem árt de kezeltesd ki.
2009. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

nekem is halvány kétcsíkos tesztem volt, és mire egy hét múlva eljutottam orvoshoz, rogton kaptam kúpot és krémet, mert fertozésem volt!!!semmi bajunk nem lett, a fertozés még vissza-visszatért, foleg az elején, de jol vagyunk. Tipikus tunetem a mensi kimaradásán kívul nem volt, csak a teszt...A csíkok pedig naprol-napra erosodnek, ahogy no a hormonszint a szervezetben.

az orvos adott valami gyogyszert? gondolom, említetted neki, hogy lehet baba, és nyilván ezt figyelembe véve adta a gyogyszert, szoval ne félj. ha baj van, jobb kikezelni. Jobbulást kívánok és erosen 2 csíkos tesztet.

egy egyéves kisfiu anyukája.

2009. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én meg már teljesen beparáztam! De most sikerült egy kicsit megnyugtatnotok!
2009. ápr. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!