Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gombás fertőzést hogy lehet...

A gombás fertőzést hogy lehet észrevenni? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Fehér darabos folyás,és viszketés.

2009. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

az első válaszolónak igaza van.

Nekem sajnos sokszor előjött.

de mult hónapban nagyon,és canesten kombit vettem,helyre rakott,majd az intim mosot használom minden nap.nem jött ki ujra.Pedig minden hónapban előjött enyhén.

2009. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt a canesten combit a dokinak kell felírni?Ez kenőcs?ha babaát szeretnénk és még nem tudom hogy sikerült-e akkor is lehet használni?
2009. aug. 27. 08:40
 4/7 anonim ***** válasza:

igen lehet használni.

ez 3 db kúp+ kenőcs.

nem a doki irja fel.és használj intim mosot:-))

2009. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megduzzad a huvelyed és viszket tipikus tunet ! Vény nélkul kapható a canesten combi és igen lehet használni terheseknek is ! Kiegészítésképpen ami még nagyon jó a acido vagy laktobacillus tabletta ja és ne használj deo intim betétet ! Ez tapasztalat, számtalanszor volt gombásodásom. Megelozésképpen kozvetlen a menzesz után alkagin /teskóban beszerezheto gyogynovényes alapanyagú kúp/ szokom használni 1-2 napig. Nekem ez bevállt. Remélem segítettem ! Mielobbi gyógyulást !
2009. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pevaril G szerintem sokkal jobb mint a canesten
2009. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen persze jó a pevaryl is de viszont az elso trimeszterben nem ajánlott és akkor inkább biztosabb ha canestent használja.
2009. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!