Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap teszteltem pzitívat...

Ha tegnap teszteltem pzitívat mikor érdemes elmennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptember óta próbálkozunk második babánkkal.Tegnap az esti vizeletemből csináltam tesztet pozitív lett.Mikor akislányommal teherbe estem amint tesztet csináltam mentem orvoshoz de az visszarendelt 3 héter korán mentem...

Az utolsó mensi szerint 4 hetes 4 napos vagyxok de a teszt az első percben azonnal elszineződött így már elég magas lehet a hormon szintem állítólag.Érdekelne hogy mikor menjek orvoshoz és hogy lehet hogy terhes voltam ha előző hónapban is négy napott késett de megjött?Tegnap már hánmytam is .A mostani mensim szintén 5 napja késik.


2008. márc. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előző mensid a késést leszámítva olyan volt mint máskor vagy csak kevesebb, esetleg csak barnázás?

Ha az előző még "rendes" mensi volt, akkor szerintem a dokival még várhatsz kb 1 hetet, de persze van akit megnyugtat, ha rögtön megnézi a doki.

2008. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Szeritnem ha az elozo honapban megjott akar kesve is,de a normalis mennyisegu es norm.ideig tartott akkor meg nem voltal babas.

Viszont En is 5 hetesen mentem el dokihoz eloszor,akkor meg a petezsakot latta,es vissza is rendelt 1 honappal kesobbre.

Ugy gondolom,h vard ki a 6-7 hetet persze ha semmi problema/verzes,gorcsoles/nincs,mert akkor mar a pirinyko szivecskejet is latni fogod,es hallani is,ami szeritnem fantasztikus elmeny!

Gratulalok a babahoz

15 hetes kismama

2008. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ azt leszámítva hogy késett semmi különös meg volt rendesen csak fura volt mert sosem késik átlag inkább hamarabb jön meg egy nappal.Azért érdekelnek a tapasztalatok mert mikor kislányommal mentem akkor is visszarendeltek rá két hétre vagy három azzal ha vérzek csak akkor jelentkezzek előbb...
2008. márc. 11. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
gratulálok, de jó neked. Nekem is 6 napot késett ebben hónapban, és nekem is furi volt, mert soha nem késett, és órát lehetett volna hozzá állítani annyira pontos volt de sajna megjött:(( Én sem mennék csak 2 ét múlva orvoshoz, és akkor már szívhang is lesz. Sok boldogságot neked és a kis pocaklakódnak.
2008. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6. hét környékén már mehetsz a dokihoz, addigra lehet, hogy már szívhangot is lehet hallani.
2008. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma voltam dokinál reggel pozitivat teszteltem! Nem birtam várni...5 hetes vagyok..Már látta a petezsákot igy egy kicsit megnyugodtam hogy jó helyre ágyazodott be a pici!!Szerintem hivd fel a dokidat mindenképp!! Gratulálok!!!
2008. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!