Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék progeszteronhiány...

Mit tehetnék progeszteronhiány ellen, addig is amíg fogad az endokrinológus?

Figyelt kérdés
Novemberre kaptam időpontot! :(
2011. szept. 18. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam volna:(((

Progeszteronhiányom van-túl vagyok már 3 hónapos Closty kúrán de nem segített:(

Én jövőhónapban szeretnék menni endokrinológushoz, hátha tud segíteni, mert már lassan 2 éve szeretnénk babát:(

Szedtem már Premenst, barátcserjét,méhpempőt,e-vitamint-de sajnos eddig semmi sem használt!!!

Teljesen el vagyok keseredve, én azt mondtam, hogy ebben a hónapban csak azért sem fogok semmit sem beszedni.....


Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok-igazából várom én is az ötleteket!!!

KITARTÁS!!!:)

2011. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi az offért: ez a pajzsmirigy túlmüködéssel kapcsolatos? vérből néztek hormonszintez 0,01. de az endora 4 hó a várakozási idő. :-(
2011. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Látom, nem vagyok egyedül a gonddal... :( Remélem, kapunk hasznos választ!

Én kétszer voltam eddig terhes. Egyszer teljesen természetes úton, gond nélkül 8 éve. Legutóbb clostival és méhpempővel estem teherbe, de sajnos elvetéltem. Pár hónappal később csinált a dokim hormonpanelt, amin 0 lett a progeszteronom. :(

2011. szept. 18. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem rendbe jöttök! Nekem baba gondom nincs (1 és 3 évesek) hanem a súlyom miatt kértem hormonvizsgàlatot mert 60- ról 50 kg lettem 4 hónap alatt. Mindenem elfogyott :-( fáradékony vagyok, ingerült, hangulat ingadozások, szapora szívverés.
2011. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Esetleg ez:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Jókat írnak róla, egy próbát megér!

És egy nagyon jó oldal:


www.babaproject.hu

2011. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sziasztok

nálunk is ez a helyzet, én már szedtem mindent (barátcserje, palástfű, cickafark, closti), még a férjemmel is etettem az e-vitamint, de eljött az ideje hogy elmenjek egy endokrinológushoz. szomorú. :(

2011. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hááát ez komoly kérdés és nekem is meggyűlt vele a bajom. Annyira alacsony volt a progi szintem, hogy azt mondták csak akkor lehet ilyen alacsony, ha tabit szedek. Mondanom sem kell mivel babát szerettünk volna eszünkbe sem jutott semmilyen tablettát szedni védekezés céljából. Mindenesetre én nem kaptam semmit. Így ahogy írom!!!! SEMMIT, hagytak főni a levemben. Aztán egy csomó minden után a lombiknál kötöttünk ki. Most vagyok 8 hetes és progetszteron pótlást kapok (crinone), ami nagyon jó. Annyi sárgatestet termelek, hogy csak na, és nagyszerűen működik. Enélkül ugye elhalnának a magzatok.

Szóval nekem eddig kellett mennem, hogy valamit kezdjenek vele, viszont a crinone az tényleg jó. És semmi mást nem tartalmaz, csak progeszteront, viszont sajna doki nélkül nem megy.

2011. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah és utsó vagyok. Voltam endokrinológusnál nem egyszer és semmi baja a hormonjaimnak úgy egyébként. Neki nincs dolga velem minden ok. Ez volt a nagy válasz. Ezt adjátok össze!
2011. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha van még ötlet/tapasztalat, szívesen fogadom! :)
2011. szept. 20. 21:41
 10/10 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Elvileg peteérés után kezd termelődni a progeszteron. Ha nem termelődik rendesen, akkor a peteéréssel lehet gond, és kívülről nem nagyon lehet pótolni a progit. :-(

Nekem most volt a harmadik lombikorm, azelőtt volt két inszem. Minden alkalommal kaptam progeszteron pótlást, most utoljára extra mennyiséget. Mégsem segít. :-(

Szerintem még a dokik sem tudnak ezzel igazán mit kezdeni. :-(

2011. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!