Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki menszi elött...

Volt olyan aki menszi elött 4-5 nappal pozitívat tesztelt? Milyen tesztel? Tünetek voltak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok. én akkor teszteltem, amikor már 3. napja nem jött meg.

ne legyél türelmetlen.

2009. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani tiszta ide vagyok!Habár tudom hogy nega lessz de ugyse bírom ki!
2009. ápr. 24. 15:00
 13/15 anonim ***** válasza:

nem szabad ennyire rágörcsölni.

én a múlt hónapban ugyanígy jártam, volt mindenféle tünetem. aztán semmi.

akkor megfogadtam, hogy nincs görcsölés, nincs ide feljárkálás, nem olvasgatok itt kérdéseket (feltenni ritkán szoktam), nem ezen járattam az eszem.


itt sokan iszonyatosan rágörcsölnek a témára, nem egy ismerősöm mondta, hogy amíg görcsölt rajta, addig semmi nem jött össze, amikor pedig beletörödtek, rögtön a köv hónapban összejött.

én ráadásul elmúltam 30

2009. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mellfeszülsé alhasi enyhe görcsök a tünetek
2009. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem a tüneteimet:égő érzés a mellbimbómban,könnyen megkeményedik,hidegrázás.Egyéb hasi görcsök stb a menszi elött is előfordulnak.
2009. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!