Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal folyamatosan próbálko...

Párommal folyamatosan próbálkozunk a babával, szept.12 óta. A teszt mikor mutatja ki leghamarabb, hogy állapotos vagyok e? szept 5-én jött meg a menzim és 11-én ment el.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd mikor legközelebb meg kellene jönnie.
2011. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kimarad a mensid utána tesztelj.
2011. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hallottam,hogy valakinek el sem megy a menzije és mégis terhes. De azért köszi a válaszokat!
2011. szept. 19. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen van, hogy megjön, mégis terhes az illető, de ez azért ritkább eset, mint hogy tényleg nem jön meg a bab miatt.

A lényeg hogy akár megjön, akár nem a mensi első napját érdemes megvárni a teszteléssel. Előtte nem biztos, hogy kimutatja, utána viszont nagyobb rá az esély.

2011. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 19. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt után 3 nappal már kimutatta.Szerintem érdemes megvárni hogy megjön e a következő mensid.
2011. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10-12 napig tart a beágyazódás. Addig nem fogja kimutatni a teszt, hiszen nem termelődik a HCG hormon.

A terhesség 4. hete körül viszont a HCG-terhességi hormon gyors termelődés elkezdődik, ilyenkor már a teszt is kimutathatja a terhességet (a 4. hetet az előző mensi első napjától számolják, vagyis ezért érdemes a nem várt napján tesztelni először).


[link]

2011. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. szept. 19. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem áprilisba megjött,májusba nem a teszt pozitív lett.egyből mentem dokihoz ahol kiderült,hogy 8 hetes már a baba.Szóval az áprilisi mensi alatt már pocakos voltam.most vagyok 27 hetes.
2011. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!