Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vagyok az 1. Clostis...

Túl vagyok az 1. Clostis hónapon, de semmi, még mensi se volt. A 2. adag Clostit is bevettem és a mai napon olyan mintha meg akarna jönni. Lehet hogy a Clostitól megjön? Persze folyamatosan próbálkozunk is.

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy szeded a clostit,ha nem menszeszeltél?
2009. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmentem a dokihoz,megállapította,hogy nincs baba,de vastag a nyálkahártyám,bármi lehet.Mondtam,hogy mensi sincs,nem gond a Clostit szedjem 5 napig napi 1.Legyen újra peteérés hátha megtermékenyül......
2009. júl. 2. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
De a 2.adagot mikor vetted be? Bocs lehet nehéz a felfogásom. Én mikor így voltam Norcolutot kaptam hogy megjöjjön, és csak utána a ciklus 3. napjától 5 Closti, 3 menszin keresztül. Helyreált a ciklusom, de baba azóta sincs.
2009. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt mensi,amikor a dokinál voltam azt mondta a következőnap kezdjem,nem adott más gyogyót.
2009. júl. 2. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet más a kezelési módszere mint az enyémnek, de a closti nem hozza meg a vérzést sztem.
2009. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én drukkolok, hogy ne a mensit hozza meg, hanem a gólya szálljon le Nálatok!! :)
2009. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy én is rosszul tudom, de clostit addig nem szoktak adni, amíg meg nem jön. Meg a nyálkahártyád attól is lehet vastag, hogy terhes vagy. Akkor meg nagyon nem kéne a closti. Biztos, hogy nem értettél félre valamit?

2009. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a closti miatt vetéltem el nekem is ugyanigy volt no mensi szedjem a clostyt és terhes voltam elvetéltem.
2009. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem stimmel... Clostis hónap után, ha nincs mensi, irány a labor, és egy héttel később újabb uh, hogy kiderüljön van-e petezsák. Ha hcg negatív és uh-n sem látszik semmi, akkor jöhet olyan gyógyszer, ami meghozza a vérzést, na és utána jöhet a köv. adag closti.

Én a helyedben tisztáznám a dokival, hogy mit miért csinál..

Remélem hamar rendeződsz, és sikerül a baba!

2009. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5 napja hagytam abba Clostit se mensi,se baba,se vetélés.Megint a majd megjön érzésem van...
2009. júl. 3. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!