Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 14. napon...

Inszemináció után 14. napon barnázás az normális?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne is reménykedjek, hogy összejött mert ez már nem jó jel a terhességhez?A 17.napon kell mennem tesztelni a dokihoz.
2011. szept. 19. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem is ez a szitu van, barnázom és a vége az lesz, hogy menstruálok, teljesen belefáradtam ebbe az egészbe. jobb lenne ....
2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én még azért reménykedem, de amúgy meg azt hallottam, hogy az első ritkán sikerül.
2011. szept. 19. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

mi másfél éve próbálkozunk, volt egy vetélésem, szóval ennyi, gyerek ebből nem lesz soha

de nektek azért szurkolok.

2011. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barnázás nálam mindig mensit jelent. Gondolom szedsz megtapadásra hormont. Mert ilyenkor lehet az, hogy meg akar jönni, csak a gyógyszer visszatartja. Nálam minden inszemnél így volt :(
2011. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben ma reggelre meg is jött elég rendesen úgyhogy megyek a dokihoz vérvételre, nem tudom utána mi a folytatás.
2011. szept. 20. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Gondolom a folytatás a következő inszem lesz. Ne add fel!
2011. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást egyenlőre nem görcsölök rá erre a baba témára mert tudom,hogy attól csak rosszabb.Az első inszemnél sem biztattam magam, gondoltam inkább majd jól meglepődöm,de nem így lett.Tegnap voltam dokinál és már el is kezdtem az injekciókat úgyhogy szerintem jövő pénteken lesz az inszem.Én mindenesetre mindent megteszek......
2011. szept. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!