Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjart megjon a mensim...

Mindjart megjon a mensim erzes (kis derekfajas, enyhe hasi szurka) mellett enyhe barnazas normalis pozitiv teszt mellett az elso elmarado mensi idejen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, utolso mensim jan. 09-en jott meg. 30 napos ciklusaim vannak. Febr. 07-en kellett volna megjonnie. Aznap mensi helyett csak jo eros mindjart megjon erzesem volt. Barnazas nem volt. Utana hetfon-kedden teljes szunet. Ma, febr. 10-en kiujult a mindjart megjon erzes (Kevesbe intenziv. Nehez a derekam, picit erzem a hasam.) nagyon minimalis barnazassal. (Meg tartana a mensim, ha nem lenne pozitiv a teszt.) Sok helyen azt olvasom, hogy elso elmarado mensi idejen ez teljesen normalis, de sokan irjak azt is, hogy SOS orvoshoz kell fordulni. Akkor most melyik? 34 eves vagyok, elso baba lenne. Valaszaitokat elore is koszonom. (Elnezest, hogy ekezetek nelkul irok. Sajnos nincsenek magyar ekezetek a gepen.)
2010. febr. 10. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A mindjárt megjön-érzés terhességnél normális, a barnázás viszont nem. Ezzel érdemes lenne orvoshoz fordulni és hormonpótlást kérni, nehogy elköszönjön a baba.


Amúgy gratulálok! :-)


31h km

2010. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, hogy van-e ok nélküli barnázás, de leírom, hogy velem mi történt. Nekem is így volt a második babámnál. Olyan volt ahogy leírtad. Én nem tudtam volna megnyugodni itthon, ezért felhívtam a dokit és bementem másnap hozzá. Egyből uh-ra küldtek és ott látták, hogy egy vérömleny van a baba mellett. Emiatt itthon szigorú fekvés volt a 16. hétig. 37hkm
2010. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!