Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek délután? Lehetek...

Tesztelhetek délután? Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a icklus 33. napján. Mindig 28 napos szokott lenni,és mindig pontos is, de most akkor nem jött meg. Tenap a 33.-on volt pár csepp barnázás, dzintén pár csepp vérrel. Ma szintén ugyanannyi. Mensis görcseim sincsenek. A 32. napon reggel negatívat teszteltem.Addig semmilyen folyásom sem volt, tök "száraz" voltam. vagy így már nincs esélye a babának?árt már valaki így?
2009. ápr. 24. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj!
2009. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt napján és másnap barnáztam egy keveset, csak tisztasági betét kellett... De nekem a hasam is fájt, gondoltam, majd beindul a vérzés... Aztán elmúlt 2 nap után, és 6 nap után teszteltem pozitívat!

Drukkolok!

És tényleg reggel tesztelj!

2009. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát...van esély rá szerintem tesztelj és többet tudsz majd ja és légy nagyon türelmes. mert a ciklusodat bármi megzavarhatja még akkor is ha eddig pontos volt.

sok sikert

2009. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!