Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszertárban lehet terhessé...

Gyógyszertárban lehet terhességi tesztet venni? Hogyan kérjem "titokban"?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk, most nem tudok eljutni DM-be vagy ilyesmi, csak a gyógyszertár maradt, bár ott meg félek, hogy kifigyeli valami pletykás ember, hogy mit veszek. :-)Ha felírom egy lapra, és csak megmutatom a gyógyszerésznek, az mennyire ciki?
2011. szept. 19. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az ciki ha lapra irod, kerj meg egy baratnodet,hogy vegye meg neked
2011. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak határozottan és emelt fővel. :o)

Esetleg vigyél nagy pakkokat és tedd fel a pultra, akkor a mögötted álló nem látja, hogy mit vettél. Egyébként nálunk a legtöbb patikában messzebb kell megállnia a soron következőnek elvileg...

2011. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én sem mertem gyógyszertárban kérni, anyuval vetettem meg. (Tudom, ciki, de szégyenlős vagyok). Szegény anyuról remélem, nem hitték, hogy neki kell, mert fiatalos(csak nincs kapcsolata)
2011. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
én kb minden hónapban megyek tesztért legalább 3db-ért, szóval már rutinom van, meg a gyógyszertárosoknak is :D
2011. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem senkinek semmi köze,hogy mit veszel,de ha az megnyugtat akkor írd le és mond,hogy azt kérded.
2011. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

mi is vidéken lakunk, be mégy a patikába megszólítod a gyógyszerészt ,hogy szép jó napot kívánok ,szeretnék kérni 1 db terhességi tesztet, megkérdezi ,hogy milyen fajtát te mondod ,hogy olyat amit meg tudsz csinálni napközben is ő diszkréten bedugja egy zacsekba és mondja az árát ha jól emlékszem 900 ft környékén van ,.Megne haragudj de a szexnél nem félsz a pletykás vén emberektől? akkor itt miért félsz !

egy 4 gyermekes apuka!

2011. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem félek, de nem szeretném nagydobra verni, aki talán még nincs is. Sajnos akadt olyan ismerősöm, akiknek nagyon sokáig nem jött össze a baba, és mindenki azt kérdezgette folyton, tőlük, hogy mikor jön már, stb. Olyan barátnőm is volt, aki beleélte magát, és a 2., 3. hónapban elment a baba, ezek miatt nem szeretném reklámozni sem a terveinket, sem az örömünket idő előtt. 2 éve született a kislányom, akkor is csak a 3. hónaptól mondtuk el bárkinek is. Mivel a falu iskolájában tanítottam sok-sok évig, mindenki ismer és kíváncsiskodik, így nem könnyű feltűnés nélkül ilyesmit venni, de majd próbálkozom. :-)

Köszönöm a jó ötleteket!

2011. szept. 19. 16:23
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd le egy papírra és add oda. Írd még mellé,hogy mindegy milyen fajta, biztos veszi majd a lapot a gyógyszerész és nem kezdi hangosan kérdezgetni milyen kérsz.
2011. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszertárba menj, hanem dm-be, rossmanba, vagy más drogériába. Ott csak ki van téve a polcra több fajta, választasz, bedobod a kosárba, fizetsz, mész, tesztelsz :)
2011. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs, figyelmetlen voltam. Ha vidék, akkor marad a patika. És a cetli
2011. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!