Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meik a legjobb terhessegi...

Meik a legjobb terhessegi teszt romaniaban ami gyogyszertarban is kaphato? . Es kb mennyi az ara?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,kérdeztem gyógyszertárost,hogy melyik a legjobb azt a választ kaptam h mind ugyan az az ár a csomagolástól függ :D

szóval mind1 h drágát vagy olcsót veszel az eredmény ugyanaz

2011. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalam a "Minut" ketszer mutatott alpozitivat!!! Szerintem a Sure Check-el probalkozz.
2011. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mar probalkoztam vele, es kiirtam ide de kaptam egy valaszt amiben az allt hogy valakinek negativat mutatott es most ikrei vannak..ezert inkabb kiirtam..:)
2011. máj. 4. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy negativat mutat es valojaban terhesseg van, barmelyik teszttel elofordulhat (tobb dolog is lehet az oka, pl. keves hcg), viszont en azon vagyok kiakadva, hogy pozitivat mutat a teszt es terhesseg sehol sincs! Sok szerencset!
2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.en romaniaban elek,es ugy kell neki mondani hogy test de sarcina shure chec
2011. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!