Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kozvetlen mensi utan a parom...

Valaki............19 kérdése:

Kozvetlen mensi utan a parom belem elvezett, terhes lehetek, mikor jelennek meg a tunetek es mik lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, így lettem terhes és született meg a lányom.

kb 2hétre rá vettem azt észre,hogy nagyon aluszékony vagyok, többet eszek, aztán elmaradt a köv.mensim. akkor teszteltem

2011. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen!És ugye nem csak elvileg mint az első válaszoló írta is!Terhes lehetsz,de inkább úgy írnám kevés/kevesebb az esélye!Ez nem lehet megjósolni!Valaki menstruáció alatt a legfogékonyabb...
2011. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:
Ez attól függ, hány naposak a ciklusaid, hány napig szokott tartani. pl: 25 napos ciklushossznál, ha a mensi 6 napig tart, akkor mondjuk a 7. napon szexeltetek, a peteérés valószínű napja a 11.-12 nap. Ha jók a spermák, akkor be tudják várni a peteérést! Valamint lehet bármikor rendkívüli peteérés is, mert ugye nem vagyunk gépek.
2011. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz! Anyukám anno így lett velem terhes, sőt van egy ismerősöm is, akinek 5 hónapja ugyanígy jött össze a baba. Elvileg bármikor teherbe eshetsz egy cikluon belül, főleg, ha nem is tervezed (nekik valahogy rögtön sikerül)
2011. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!