Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy missed ab. után mennyi az...

Egy missed ab. után mennyi az esély újbóli teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Van valami statisztika arra vonatkozóan, hogy hány esetben lesz újból terhes valaki, és hány százalék akinek nem sikerül?
2011. szept. 21. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

missed ab után azt szokták javasolni, hogy jobb ha pihenteted a méhed 2-3 hónapot.

erősítsd e-vitaminnal, vagy teákkal.

2011. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én három hónapot vártam, majd 2 hónapra rá teherbe is estem.
2011. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azonnal teherbe estem a műtét után 3 héttel. Egészséges 2 éves kislányom van!
2011. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a 3 hónap bőven letelt..fél éve műtöttek, de semmi. Ittam méhpempőt, szedtem E-vitamint,most jó vastag a méhnyálka, már a 12.napon is 11mm volt. Mi van ha sosem jön össze? Mert én is azt olvasom mindenhol, hogy akinek összejött, annak nagyon hamar.
2011. szept. 21. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugyan laikus vagyok a témában, de az egészséges nőknél elég nagy százalékban születik egészséges baba missed ab után (nekem is volt, sok ismerősömről derült ki akkoriban, hogy nekik is volt és mind egészséges babát szültek). Ha mégsem esel teherbe újra, akkor ott nem a beavatkozással (vagy következményeivel) van baj, hanem valami szervi gond lehet, ami miatt nem tudsz babát kihordani rendes úton. Érdemes kivizsgáltatnod magad. De szerintem még nem telt el sok idő a vetélés óta. Védekeztetek valameddig, vagy 6 hónapja folyamatosan nyomjátok a babaipart? Mert nem mindenkinek sikerül első alkalommal teherbe esni, kell pár hónap hozzá.
2011. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van már egy gyermekem, nem hiszem hogy ilyen téren lenne a probléma. 6 hetet vártunk a doki javaslatára, ez már az 5.hónap, hogy nem sikerül..Plusz azóta néztek hormont, volt uh, elvileg minden rendben..
2011. szept. 21. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elő terhességem 8. hetében kellett missed ab. ez volt 2010. dec. 24 én. Utánna március elején már újra pozitív lett a teszt és most vagyok a 33. hétben.
2011. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!