Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hét hétfőre?...

Ki nem várja jövő hét hétfőre? Valami tünet esetleg?

Figyelt kérdés

Nekem ez a második tabletta mentes hónapom.

Van már egy 2 éves kisfiunk.

A férjem most külföldön dolgozik remélem jövő héten meg tudom lepni... :-)

Nekem annyi a tünetem hogy mindig éhes vagyok és ha lehetne egész nap aludnék.


2011. szept. 21. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem eredetileg hétfőn kéne megjönnie, de szerintem hamarabb lesz esedékes ha lesz, mert hőgörbe alapján 8-án volt ovu... Tehát holnap lesz a 14. dpo. Amúgy 26-28 napos ciklusaim voltak az elmúlt fél évben.

Nekem csak mellfeszülés meg fájdogálás van, az nem vészes, viszont úgy múlt kedd óta. Amúgy rég nem volt már ilyen...

Ezt a kicsit éhesebb vagyok dolgot én is észrevettem. :)

2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A ciklusaim 28-32 naposak, változó. Szombatonlenne a 28. nap, én is hétfőre nem várom, az lesz a 30.

Én nem élem bele magam a terhességbe, bár szeretném nagyon.

Van már egy 15 hónapos kislányunk.

Én pár napja sokat járok pisilni, ez is lehet előjel, de lehet akár felfázás is, úgy hogy nem élem bele magam. És én is fáradt vagyok, ma pl délután aludtam 1,5 órát, de ez is lehet a jele pl az időjárás változásnak is.

2011. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez a tünetem, folyton ennék,ha eszem rá 10 percre megint éhes vagyok... Én jövőhét péntekre nem várom, remélem össze hoztuk a bébit. ( egyébként más tünetem nincs, a mellem sem fáj, de aludni tudnék sokat)
2011. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ma reggel 37,1 volt a hőm, viszont barnázok, elvileg ez a 14. dpo, ha hihetek a fertility-nek... Meg fájdogál is a hasam egy kicsit...
2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én vasárnapra nem várom, de sajnos ma kijött két pattanásom, ami a mensi előjele szokott lenni. :( A cicim fájdogál, és sós ételeket kívánok, pedig általában édesszájú vagyok (nagyon). :) De persze, lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, mert már nagyon szeretnénk a babát. :)

Sok sikert minden babáravágyónak! :)

2011. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel teszteltem és egyértelmű pozitív lett :-)))

Olyan boldog vagyok.

2011. szept. 27. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Én vasárnap reggel teszteltem, mert szombatra nem vártam, de sajnos negatív lett. :( Azért csütörtök reggel majd még újrapróbálom. :)

Neked nagyon jó egészséget és boldog babavárást! :)

2011. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Második baba lesz és a második hónapban jött össze :-)

2011. szept. 27. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok, gratulálok Neked!!!!

Én hétfőn teszteltem erős pozit, vasárnap még csak gyenge pozi volt. Nekünk is 2.baba.

2011. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!