Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem voltatok nyugtalanok,...

Nem voltatok nyugtalanok, mikor a 14. hét környékén már nem volt annyi tünet? Ugye nem kell félnem, hogy valami nincs rendben? 11,5 hetesen voltam UH-on és csak a jövő héten megyek megint.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

15 hetes vagyok, egy hete kicsit még nyugtalankodtam, de szerencsére a szagérzékenységem megvolt.


Most viszont úgy beindult a hasam, hogy tuti fejlődik benne a baba! Már néha mintha érezném is... Tarts ki!

2010. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ui. 4 terhességből 3-nál egyáltalán nem is volt semmilyen tünetem, a 4. alatt is csupán enyhe émelygés volt reggelente néhány napig... A tünetek megléte, enyhülése vagy nem léte nem jelent semmit, nem lehet belőle következtetni semmire.
2010. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!! Nem kell izgulni! Biztos minden rendben! Lassan majd meg fogod érezni hogy rugdos, mutatni fogja hogy ott van. Meg majd jönnek más tünetek:):)


20 heteske

2010. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól érzi magát odabent a kicsi. Nem kell aggódni! Persze mindenkiben van egy kis egészséges aggódás, de biztos, hogy nincs semmi baja! Nekem sem volt semmiféle tünetem, ami amúgy még jó is!

20 hetes kismami

2010. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hmmm :-) 14-15 hetes lehettem mikor sírva hívtam fel egy tapasztalt barátnőmet, hogy biztosan baj van mert elmúltak a tünetek :-) ő nyugtatott hogy ez természetes. azóta persze már cifrábbak is előjöttek, de természetes az aggodalmad, ám mégis ne aggódj :-)


szia, 23 hkm

2010. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, a 14. hétre ha szerencsések közé tartozol, elmúlik a reggeli émelygés, a fáradékonyság, de még egy pár hétig nem érzed mozogni a picit. Van pár hét, amikor ki tudod élvezni a terhességedet minden gyötrő tünet nélkül. Egyedül a kajálásra vigyázz, mert visszatér az étvágy a 2. harmadban, és ooolyan jó enni, amit az ember megkíván! :-)

Egyébként természetes, hogy a két ultrahang között aggódik az ember, én a 12. heti után a 18. héten voltam, és már alig vártam, hogy megtudjam, minden rendben volt-e a picurral odabent, amíg "nem találkoztunk". A mostani meg még hosszabb idő volt, múlt héten volt a 28. heti uh (a 18. heti után), de hál'Isten minden rendben volt, mondjuk már éreztem mozogni a babát, de jó volt újra látni. :-)


Boldog babavárást, és ne aggódj! :-)

2010. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én minden este rágtam a körm,ömet, amikor még nem mozgott, hogy mi lehet vele él-e még...tök kiborító:D


Amikor mozogni fog azon fogsz aggódni, ha egy nap mondjuk kevesebbet mint szokott:D


25 hetes km

2010. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat, mindenkinek boldog babavárást kívánok. :)
2010. máj. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!