Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Napok óta nagyon fájnak a melleim, fémes ízt érzek a számban, néha szúrkál a hasam alja, érzékeny vagyok és nagyon fáradt.
2011. szept. 21. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek, nekem is ez volt. Vagy csak meg fog jönni, mert akkor is előfordulhat.
2011. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de a gyakorlat fogja úgyis megmondani, mert minden szervezet más.
2011. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 manócskaah válasza:

Na mi lett van baba? :)

Nekem ezek a tünetek vannak,kérlek segítsetek!!

A párommal 3hónapja vagyunk rajta a baba projecten.Na most,30.-a körül lehetett peteérésem(ovulációs kalkulátor szerint) de lehetséges hogy valamivel előbb volt.Körülbelül 2napja furcsa szurkát érzek a hasam jobb oldalán,a petefészek körül,és két napja olyan érzésem volt mintha megakarna jönni.Ami ugye lehetetlen,több mint egy hét még a nemvárt mensi-ig.A melleim majd leszakadnak ugy fájnak,és az ébredési hőm 37,0.

Szerintetek lehetnek ezek baba(terhességi) tünetek? Vagy beágyazódás jelei? A peteérés elötti 3napban peteérés napján és az azt követö 1napban is együtt voltunk a párommal.

A válaszokat előre is köszönöm :)

2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem baba lett,. hanem mensi. :( Azóta voltam az orvosnál is UH-n (más ok miatt) és ő is azt mondta, hogy biztos nincs baba. :(


Kedves utolsó


Neked lett baba?

2011. okt. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!