Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességi...

Ezek lehetnek terhességi tünetek nálam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet, csak beképzelek magamnak dolgokat, de az utóbbi napokban érzékeny vagyok a szagokra, egy barátnőmmel bementünk egy helyre és én ki akartam egyből menni, mert annyira zavart ott bent a szag, de a barátnőm meg semmit sem érzett, és többször is volt ilyen. Valamint nagyon megkívántam egyik este a sós paradicsomot, vagyis tkp a sós ízt, valamint émelygek és fáj is a fejem.


Megszakításos módszerrel védekezünk, és eddig csak egyszer volt "teljes" aktusunk, de az még egy hete sem volt,.


Lehet, értelmetlen kérdés, de érdekelne, köszi. :)


2011. szept. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz - ez nem tudom, h jó vagy rossz hír-e-, én nem hiszek a megszakításos védekezésben. Nekem is anno fájt a fejem, más klasszikus tünetem nem volt. Csinálj egy tesztet mindenképp. A menzid megjött? Ha meg kellett volna, de nem jött, akkor csináld minél előbb, ha még nem kellett, h megjöjjön, akkor várd meg, h megjön-e. És ha még mindig bizonytalan vagy, menj orvoshoz, vagy egy hét múlva csinálj még egy tesztet.
2011. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes - valaki nemrégiben ezen az oldalon azt mondta, a megszakítás nem védekezés, hanem oroszrulett.... Igaza volt. :-)

Örülnél, ha babát várnál?

2011. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Igazából én örülnék, bár a barátom még nem akarna gyereket, de azt mondta, ha becsúszik, megtartjuk. :)

2011. szept. 28. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, a mensim nemrég múlt el pont. De olvastam, meg hallottam is, hogy az első hónapban megjöhet.


Most is annyira kavarog a gyomrom.

2011. szept. 28. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éve nem estem teherbe megszakításos módszerrel, nem olyan nagy az esélye, de persze nem biztatlak semmire, nálunk jöhetne a baba. Egyébként meg nem jelentkezne ilyen hamar a tünet! Szerintem csak beképzeled!
2011. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!