Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhessegi teszt jobb,...

Melyik terhessegi teszt jobb, megbizhatobb? A digitalis vagy a hagyomanyos?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak hagyományosat használtam- mindegyik jól működött. Milyen az a digitális?
2009. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg nem hasznaltam, most vettem clearblue digitalis majd jovo heten akarok tesztelni. Elvileg azt irja hogu egy kis kepernyon ki irja hogy terhes vagy es hogy hany hete fogant a baba. Eddig en is csak hagyomanyossal teszteltem, de gondoltam kiprobalom ezt.
2009. ápr. 25. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyet kapni? És ez is egyszer használatos?
2009. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről soha nem hallottam.... Pláne hogy azt is megmondja a teszt hogy hány napos vagy.... Kíváncsi vagyok nagyon hol vettél ilyet?
2009. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En irorszagba elek es itt vettem a gyogyszertarba, de szerintem otthon is lehet kapni. Clearblue digitalis. Itt kb ugyanannyiba kerul mint a hagyomanyos. Ez is egyszer hasznalhatos.
2009. ápr. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!