Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek rossz élménye...

Van valakinek rossz élménye arról a szexről, amikor fogant a babájuk?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik tudják hogy mikor fogant a babájuk. Mitől nem volt jó? Gondoltátok, hogy abból fog megfoganni?
2011. szept. 22. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem rossz az élmény, a fiam egy hirtelen fellángolású "durrbele-bumm mentnek" lett az eredménye.

Hogy mennyire gondoltuk? Hát már nem védekeztünk, mert döntöttünk, jöhet a baba, de nem foglalkoztunk vele, hogy mikor jön össze.

2011. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Igen,nekem. Akkor fogant a babám,amikor a férjem épp a kolléganőjét bombáztan szerelmes smsekkel,és egyazon héten derült ki a terhesség mint az hogy szerelmes smseket irogat. A babát megtartottuk,de volt minden ez alatt az egy év alatt,apa fejéhez vagdosás,baba fejéhez vagdosás(tudom hogy nem tehet semmiről,de sokszor az,és az az időszak jutott eszembe róla,én meg sem igazán akartam akkor tartani).
2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!