Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnok Hetényi kórházzal...

Szolnok Hetényi kórházzal valakinek rossz emlék?

Figyelt kérdés

Szolnoki vagyok, de erősen elgondolkozom azon, hogy itt szüljek-e. Voltam már egy párszor kórházba és legszivesebben az összes orvost és ápolót kiütöttem volna. Tavaly nyáron volt egy missedab-om és ugye be kellet feküdnöm. A párom végig bent volt velem, a szobatársaimat egyáltalán nem zavarták,hogy bent van a párom. De! Jött egy nő leszedni a régi ágyneműket és szó szerint kizavarta a páromat, hogy menjen innen ki. Mondtam neki, hogy senkit nem zavar a párom, erre még neki állt feljebb. Semmi erőm nem volt, de legszivesebben kiosztottam volna hogy mit képzel magáról. A nővérekről nem is beszélve...

Szóval valakinek rossz élmény? Milyenek az ápolók? A baba bent lehet velem végig? Irjatok le mindent. Köszi.


2011. máj. 2. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szültem ott.Szinte csak rossz emlékem van magáról a szülészetről és bizonyos dolgozókról.Viszont nem akarok általánosítani,mert azért akadtak nagyon kedves,segítőkész dolgozók is!
2011. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.A baba végig veled van.Amennyiben császárral szülsz,akkor az első éjszaka nem,akkor csak behozzák szoptatni.Másnap átkerültem rendes szobába és a fiam is velem volt míg haza nem jöttünk.
2011. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz élmény annyira nincs, de megfogadtam ha még egyszer szülök, csakis fogadott szülésznővel teszem. Orvosom volt, de a szülésznő nagyívben tojt rám!!
2011. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért csak rossz élményt szeretnél? Megerősítésként hogy ne ott szülj? Nem akarlak bántani ne érts félre, de én is ott szültem. Éjszaka mentünk be, a doki nagyon tapló volt, agy is féltem, hát akkor meg sírva is tudtam volna fakadni. De utána egész éjjel békén hagytak, ami jó volt, a reggeli váltással megérkezett Svéd Attila, nem volt megfogadva, egyszerűen ő volt beosztva, szerintem nagyon jófej volt, segített ahol tudott. Tényleg, nem gondolok vissza rossz élményként a szülésre. Nekem is ott volt a kedvesem, és nagyon örülök neki. Utána sem volt baj, a csecsemős nővérek kedvesek voltak....oké, nem mind, az egyik nem túl kedves volt épp ott, mikor volt képem segítséget kérni a szoptatáshoz a tejbelövelléskor, eléggé megsértődött, de nem mind olyan. Ha kérdeztem válaszoltak, megmutattak szivesen mindent amit nem értettem, egyébként békén hagytak, ami nekem kifejezettem jól esett. Oké a legtöbb hajlamos túlzott hozzáértést mutatni, amitől hülyének érzed magad, de kit érdekel amíg nem direktbe görény?
2011. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:44 esvagyok

Nekem Svéd Attila volt a fogadott orvosom,de vele abszolut meg voltam elégedve!!!!Nekem a szülésznő nem sokat segített,így legközelebb azt fogadni fogok.

A csecsemős nővérek segítőkészek nagyon, megmutatták,hogyan kell szopiztatni a babát,hogy kapja be a cicit, amikor belövellt a tej, akkor segítettek abban,hogyan kell megmasszírozni,hogy ne legyen csomós.

A kicsikém besárgult, és kapott kékfeény kezelést, éjszaka és előtta való nap nem nagyon pihentunk, így az éjszakás nővér csak akkor hozta vissza,amikor éhes volt a kicsi,hogy tudjak én is pihenni.Találkoztam én is a sokat emlegetett öreg, házsártos, kötöszködős csecsemősnővérrel,nekem vele sem volt problémám. Abszolút kellemesen csalódtam,mert mindneki riogatott. (bár hozzáteszem,hogy a lányom ügyesen szopizott, egy grammot nem fogyott vissza,sőt hízott is +60gr-mal jöttünk haza)

2011. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!